+(20734) پروژه AVR

تا الان برای این درخواست 4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


درود خسته نباشید  یک  پروژه AVR یا ARM نیاز دارم  که یک ال سی دی و چند سنسور حرکت و دو  فرکانس ساز یکی 1 تا ۱۰۰۰ هرتز و دومی فرکانس ساز ۱۰۰۰ هرتز تا ۷۰۰کیلوهرتز  با نمایش فرکانس بر روی ال سی دی و خروجی PMW کنترل ولتاژ بسیار دقیق  و ADC  انالوک به دیجیتال  یکی ولت متر  صفر تا 99 ولت  قابل نمایش بر روی ال سی دی و دیگری صفر تا ۲.۵ ولت و ۲.۵ ولت تا ۵ ولت بسیار دقیق با سه رقم اعشار  این همه اعمال روی یک ال سی دی قابل نمایش و با کلیدهایی قابل تنظیم باشند و هر کدام روی میکرویی جدا کار کنند و توسط ارتباط I2C یا هر روش دیگری به هم متصل باشند .

سنسور تشخیص حضور انسان در فاصله ی شعاع سه متر  بتواند تشخیص دهد   این را جدا از ال سی دی توسط چند عدد ال ای دی نماش داده شود شود بهتر است فقط تعداد سنسورها 9 عدد و با چهار رشته سیم با فاصله ی ۲۵ متر که  دو رشته ولتاژ منفی و مثبت و دو رشته هم برای ارسال اطلاعات حضور یا عدم حضور انسان در ان مکان باشد که در اصل توسط چهار رشته سیم با هم موازی باشند و بدون تداخل در کار هم جدا کار خود را انجام دهند  این قسمت  می تواند میکرویی بدون نمایش ال سی دی فقط با خروجی 9 عدد ال ای دی برای نمایش حضور انسان در ان محیط باشد  این مدار جدا از انها باشد و هر میکرویی که بتونم در بازار تهیه کنم

عکس مدار سنسور حرکت

مدارهای تولید فرکانس از یک تا ۱۰۰۰ و ۱۰۰۰ تا حد مافوق صوت روی یک میکرو باشند

کنترل ولتاژ روی یک میکرو  و نمایش اطلاعات این اعمال روی یک میکروی دیگر


1205


+8500
+87529

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.