پروژه افترافکت(21744)+

تا الان برای این درخواست 8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:سلام  میخاستم یه محتوای آموزشی که به صورت pdf هست رو برام با افترافکت حرفه‌ای با صدای خودم به صورت فیلم برام انجام بدید  تقریبا مثل این کلیپ  کارم برای دانشگاه تربیت معلم رجایی هست  بقیه مطالب رو استاد دادن به صورت pdf حدود ۱۰ صفحه هست میخام تو کلیپ پیاده بشه  صفحه اول اطلاعات دانشگاه و خودم هست  کلیپ حدود ۷ یا ۸ دقیقه بشه  دیگه خودتون استادید میدونید که دوست دارم کلیپ از افکت و شکل این چیزای جذاب باشه  مطالب رو هم من با صدای خودم ضبط میکنم براتون فایل صوتی میفرستم که بزارید روی کلیپ  از روی متنی که میخاید درست کنید روخوانی میکنم صوت رو میفرستم بندازید رو متن  صفحه ۳۷۹ بعد از جدول تا ۳۸۴  حدود یک ۱۰ روزی وقت دارم
9592


+8500
+93340

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.