(23810)) پروژه طراحی مدار اینورتر تکفاز با psim یا matlab

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 23810

موضوع: پروژه طراحی مدار اینورتر تکفاز با psim یا matlab

سلام ببخشید یه تمرین داشتم برای درس الکترونیک قدرت۱ کارشناسی ارشد در مورد طراحی مدار اینورتر تکفاز با psim یا matlab

 سوال) اینورتر تکفازی طراحی نمایید ک بار آن اهمی سلفیه ک مقاومتش ۱۰۰ اهم و اندوکتانسش ۱ میلی هانری، یگ بار بصورت دوقطبی و یکبار بصورت تک قطبی spwm درست کنید و نتایج را thd و fft را نشون دهید فرکانس خروجی ۵۰ هرتز  ، فرکانس کلید ۱۰ کیلو هرتز و ولتاژ خروجی موثر اینورتر ۲۲۰ ولت

و ولتاژ ورودی ۳۵۰

با استفاده از psim یا matlab

 تا ۱۸ آذر فرصت هستش


+8500
+99227

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.