نمونه گیری با نرخ بالای ۱ مگاهرتز در Due

تا الان برای این درخواست 27   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


نرخ نمونه برداری بردهایی مانند Nano و Mega شاید در حد چند ده هزار نمونه بر ثانیه باشد. اما برد آردوینو due میتواند تا نرخ 1M نمونه برداری ۱۲ رقمی داشته باشد( رزولوشن ۱۲ تقریبا مانعی برای سرعت بالا است ، ۸ بیت نیز قابل قبول است) به همین خاطر برد Due را انتخاب کردم ولی اگر بتوانید با برد های دیگر مثلا uno با اطمینان به ۱ مگاهرتز برسید و ریجستر ها و کلاک را درست تنظیم کنید نیز قابل قبول است 

برنامه ای نوشته که توسط این برد بتوان با نرخ بالا ۱ میلیون سمپل از سیگنال نمونه برداری کرده و نمونه ها را با بکارگیری یک ماژول یا شیلد دیتالاگر بر روی حافظه ذخیره کند. اینکه داده ها بجای اینکه روی ماژول کارت ذخیره شود، به کامپیوتر فرستاده شود نیز قابل قبول است (و شاید بهتر باشد)

برای تست از يک موج مربعی با عرض 2 میکرو ثانیه استفاده مي کنيم و باید 2 نمونه را داشته باشد

محدوده قیمت بین 300 تا 750 است

سپاسگزارم . با آرزوی موفقیت برای عزیزان


+8500
+107750

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.