پروژه الگوریتم تکاملی (28810))

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 28810

موضوع: پروژه الگوریتم تکاملی

 سلام شبتون بخیر ی مقاله در مورد الگوریتم های تکاملی مربوط به رشته ی هوش مصنوعی داشتم شما میتونید پیاده سازی کنید

 هدف از این تکلیف، حل یک مسئله واقعی به کمک الگوریتم های تکاملی است. 

مسئله: بهینه سازی پوشش در شبکه حسگر بیسیم یکی از چالش های مهم می باشد که حل آن به کمک روشهای معمولی، ممکن نیست. بنابراین محققان از روش های تکاملی به عنوان یک ابزار خوب برای رسیدن به جواب های نسبتاً بهینه استفاده می کنند. برای آشنایی بیشتر با این مسئله و نمونه کارهای انجام شده، مقالات زیر را دانلود نموده و یکی را به عنوان پایه کار قرار دهید:

https://link.springer.com/content/pdf/10.1007/s40860-016-0030-x.pdf

http://www.cs.newpaltz.edu/~lik/publications/Ying-Xu-ASC-2018.pdf

http://citeseerx.ist.psu.edu/viewdoc/download?doi=10.1.1.233.38&rep=rep1&type=pdf

آنچه باید تحویل گردد:

خروجی تمرین حاضر یک گزارش کامل از کار انجام شده به همراه کدها (به زبان پایتون، متلب یا هر زبان دلخواه دیگر) است که فضای مسئله را تحت شرایط مختلف شبیه سازی نموده و نتایج نهایی در خصوص پوشش در گزارش کتبی باید آورده شود. ضمناً یک کلیپ کوتاه یک دقیقه ای از مراحل شبیه سازی و اجرای الگوریتم نیز ضمیمه گردد.

 این موضوعشه

 تا ۵ بهمن فرصت دارم ممنون میشم اطلاع بدین میتونین انجام بدین یا نه

 باید با ی زبان برنامه نویسی پیاده سازی بشه یکی از این ۳ تا مقاله


+8500
+107750

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.