رساله دكتراي ژئوفيزيك- گرايش الكترومغناطيس

تا الان برای این درخواست 9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


رساله ي دكترا در زمينه روشهاي الكترومغناطيسي در ژئوفيزيك

عنوان كلي رساله:  روشهاي عددي الكترومغناطيسي در آشكارسازي بي هنجاريهاي داخل زمين 

(روش المان محدود يا تفاضل محدود يا انتگرالي يا هر روشي كه قابل انجام باشد.) نرم افزار matlab يا ساير نرم افزارهاي مدلسازي عددي.

اگر روش و يا پروژه الكترومغناطيسي ديگري هم به عنوان رساله دكترا و مرتبط با ژئوفيزيك معرفي شود كه قابل انجام باشد، اشكالي ندارد. 

كسي كه صفر تا صد پروژه را بتواند انجام دهد. مدلسازي و روشهاي عددي نرم افزاري. در زمينه تئوري و روش كار، اينجانب مي توانم توضيحات لازم را ارائه دهم.

يادآوري مهم:  هدف نوشتن پروپوزال نيست، هدف انجام كامل پروژه رساله است


+8500
+115070

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.