مقاله مروري (40733))/

تا الان برای این درخواست 17   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 40733

موضوع: پروژه مقاله مروري /

سلام در نوشتن مقاله كمك ميكنيد؟مقاله مروري- انگليسي-مربوط به علوم تجربي و پزشكي

طبق اگهي اعلامي

يك هفته فرصت دارم-هزينه و توضيحات رو ميفرماييد

متشكرم خودم بعدش نگارش هايي انجام خواهم داد و تاكنون مطالعات و كارهاي فراواني برايش انجام دادم. اما الان زمانش رو كمتر دارم كه نياز به كمك هم دارم و بهتره مسايل اخلاقي بعدش چه در ثبت چه نام چه دادن به فردديگر و مسايل ديگري كه شما بهتر از من ميدونيد رعايت شود تا هم به نفع ما و هم تيم شما شود و در اينده مشكلي به وجود نياد. 

البته مهم اينه كه سرقت اينا نباشه غيرقانوني بشه كه اين هم با منابع است و هم بقيه اش كمك كه به كسي مربوط نيست. باز هم مرسي.


+8500
+115080

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.