پایگاه داده (40735))//

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 40735

موضوع: پروژه پایگاه داده //

سلام وقت بخیر

بابت این تمرین ها هزینه چقد میشه؟؟

پایگاه داده ی رایطه ای زیر را در نظر بگیرید (کلیدهای اصلی هر رابطه  مشخص شده اند):

employee ( employee_name, street, city )

company ( company_name, city )

works ( employee_name, company_name, salary )

1- شمای پایگاه داده را با کلیه قیدها تشکیل دهید و داده های دلخواه را به جداول اضافه کنید.

2- در مورد دستور set implicit transactions on/off در sql تحقیق کنید. بررسی کنید on و یا off بودن implicit transaction ها چه تفاوتی ایجاد می کند.

برای این کار، در دو حالت روشن و خاموش بودن تراکنش های ضمنی، تعدادی تراکنش شامل تراکنشهای تعریف شده توسط کاربر و تراکنش های اتوماتیک اجرا کرده و در زمانهای مختلف در حین اجرا تعداد تراکنش های فعال را گزارش کنید.

کلیه کدها، نتایج اجرا و مستند توضیحات مورد نیاز است.

پایگاه داده تکلیف اول را در نظر بگیربد.

1- در این پایگاه داده 4 کاربر با نام های user1، user2، admin1 و admin2 اضافه کنید. کاربران عادی باید فقط مجوز خواندن جداول و کاربران ادمین مجوز خواندن و آپدیت کردن جداول را داشته باشند.

2- در گام دوم، مجوز آپدیت کردن جدول employee را به کابران عادی بدهید و مجوز آپدیت کردن این جدول را از ادمین ها بگیرید.

3- گام اول و دوم را با استفاده از نقش ها (role) تکرار کنید.

4- در مورد دستور revoke و deny تحقیق کرده و تفاوت های آنها را به طور کامل شرح دهید سپس به صورت عملی کاربرد دستور deny را در همین پایگاه داده نشان دهید. 


+8500
+115082

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.