20225 - یادگیری عمیق با پایتون...

تا الان برای این درخواست 28   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


- موضوع پروژه: یادگیری عمیق

- رشته: هوش مصنوعی

- نرم‌افزار مورد‌نیاز: پایتون.

- توضیحات: یک مدل عملیاتی یادگیری عمیق دارم که بر اساس ترانسفرمر دو شبکه cnn و rnn رو به هم وصل می کنه. الان نیازمند یک مجری مجرب برای بهبود مدل در سطح مقاله هستم

- ببینید من یک پروژه داشتم برای تبدیل تصاویر فرمول های ریاضی به لاتکس

- با یک شبکه کانولوشن و ریکارنت این کار رو انجام دادم که نتیجه خوب شد ولی مشکل اینجا هست که دانشگاه مقاله میخواد یک مجری مجرب در یادگیری عمیق نیاز دارم تا کد من رو تغییر بده یا اصلا از نو بنویسید و یک جور نوآوری به اون اضافه کنه حالا نتایج بد شد هم عیب نداره فقط سریع و تمیز کار کنه

- https://mega.nz/file/QOwF0TjR#_OSnw12aeNsoMKdJrtGay03iiP0HBeSDWNfLJxlgcKA

- یک مدل تراسفرمر هست که از ورودی با کمک CNN  یک فیچر مپ تولید می‌کنه و با کمک lstm  اون رو پردازش می‌کنه. یک اتنشن ساده باداناهو هم داره.

- سوالی هست بفرمایید

- دیتاست: Im2latex

- من تجهیزات آموزش مدل رو هم دارم. 

- مقالات مرتبط

https://mega.nz/file/QSJzDQLA#XHm24cUOxzfxg-8S4glCs4uxgoH7Z_n2d1IKIhNVoTY

پایگاه داده

https://mega.nz/folder/0D5ACIzB#WtlANknfexn5NsOVoUVwfg

مدل خودم

https://mega.nz/file/QOwF0TjR#_OSnw12aeNsoMKdJrtGay03iiP0HBeSDWNfLJxlgcKA

باز م اگر سوالی هست درخدمتم


+8500
+122993

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.