الکترونیک (42456))/

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#کد_پروژه: 42456

موضوع: پروژه  الکترونیک /

این پروژه بود دیگه میخواهیم مداری داشته باشیم که وقتی دو تا پورت ورودی رو به هر کدوم ازین خروجی ها که هر کدوم از این خروجی ها هم دو تا پورت دارند وصل میکنیم مشخص بشه به خروجی چندم وصل شده در واقع روی یک keypad شماره ی خروجی رو وارد کنیم و روی خروجی ببینیم روی یک نمایشگر این تعریف پروژه است  با LCD گرافیکی ببینید کسی پیدا میشه توضیحش رو نوشتم همین رو کاراکتری انجام داده نفرتون حالا می‌خوام گرافیکیش کنم سایز ۶۴ در ۱۲۸ ببینید همون آقا می‌تونه با سایز ال سی دی گرافیکی ۶۴ در ۱۲۸ انجام بدن؟  این دیتا شیت LCD هست ببینید با وجود این دیتا شیت میتونن؟ این دیتا شیت LCD هست میگم شاید همون نفر بتونه برامون با وجود دیتا شیت انجام بده پس همین پروژه رو به کسی که گرافیکی می‌تونه انجام بده بیزحمت بدین  الکترونیک،کسی که کار با میکرو و برنامه نویسی بلد باشه  


+8500
+118284

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.