پروژه متلب (42553)+

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:سلام و وقت بخیر
ببخشید من دانشجوی رشته محیط زیست هستم که برای کارم نیاز به بهینه سازی با متلب دارم. من کدهای آماده رو دارم و نیاز دارم قیدهای مربوط به داده ام رو به کدها اضافه کنم اما نمی دونم چطور باید این کار رو انجام بدم. داده های من در واقع نقشه هستند و الگوریتمی که در کدهای آماده استفاده شده الگوریتم ترکیبی مذاب شبیه سازی -ژنتیک هست. من نقشه ها را در محیط نرم افزار GIS که نرم افزار تخصصی رشته خودم هست به فرمت ascii که یک فرمت متنی هست در آوردم. الان نیاز دارم قیدهای مساله را به کدها اضافه کنم . داده ها را در متلب فراخوانی کنم و بهینه سازی را انجام بدم. من در کارم 7 نفشه دارم. کاربری اراضی (Land use) که این نقشه پوشش های مختلف مثل جنگل، شهر و کشاورزی و... را نشان می دهد. کیفیت زیستگاه (hq)، تولید غذا (fp) بازده آب (wy) زیبایی شناسی (aq) نگهداشت خاک (sr) و تفرج (rq). من نیاز دارم مقدار این نقشه ها رو بر اساس نقشه کاربری اراضی و فرمولهایی که برای سه تا نقشه ها فرستادم و برای سه تای دیگه هم می فرستم و مشابه با سه فرمول ارسالی هست بهینه کنم. برای هر نقشه جداگانه و اگر امکان پذیر باشه به صورت چند هدفه برای تمام نقشه ها. من در مورد اینکه فرمولها که قیدهای مساله من هستند در چه قسمتی از کدهای آماده قرار گیرند و چطور قرار گیرند، مشکل دارم. چون کدها قبلا برای یک کار دیگه و داده های دیگه انجام شده دادهای مربوط به کار قبلی در کدها وجود داره که لازم هست جایگزین دادها و قیدهای جدید شود.
#ایمیل
+++


+8500
+122986

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.