خواندن فايل متني و يافتن اعداد و نوشتن اعداد و مجموع اعداد در فايل ديگر

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به زبان c++ فايل متني را که شامل عدد و حروف مي باشد را بخواند و اعداد آن را پيدا کند و اعداد را با هم جمع کند و اعداد را به همراه مجموع آنها در فايل ديگري بنويسد. اعدا ممکن است دو رقمي سه رقمي يا بيشتر باشند مکان هر دوو فايل مي تواند درايو c کامپيوتر باشد. مثال : hami22and mahm23544 and ali1 اين را بخواند و 22235441 adad majmo 23567 را رايت کند


زیرساخت:
زبان c++ با ويژوال استديو


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

MATLAB Expert

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 9.73 (ممتاز) از 218 رای
پروژه موفق : 250
رتبه: 134465
چهار سال پیش

محم د

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.27 (عالی) از 16 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 164
چهار سال پیش
+8500
+45495

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.