ساخت يک نرم افزار کاربردي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من ميخام يه چيزي برام درست کنيد که کارش مثل زير باشه دوتا فايل موجوده يکيش متن انگليسي توش هست و اون يکي هم همون متن هست و هم ترجمش که زيرش نوشته ميشه حالا من ميخام متن فارسي يعني ترجمه ها برن تو اون فايلي که فقط انگليسي هست و جايگزين متن ها انگليسي بشن به ترتيب هر خط جايگزين بشه اگر متوجه نشديد بگيد تا در پيام بهتون بگم نميتونم اينجا زياد توضيح بدم يکيش فايل ورد هست که متن هاي انگليسي و ترجمه ها داخلش هست و يکيش فايل srt زيرنويس هست که متن هاي انگليسي داخلش هست حالا ميخايم ترجمه ها جايگيزين انگليسي ها در فايل srt بشن البته نکتش اينه که اين برنامه يه بار توسط يه مجري براي من نوشته شده ( که الان مجري در دسترس من نيست ) مشکلي که برنامه داره وقتي کلمه انگيسي توي ترجمه ها يعني متن فارسي و انگليسي کنار هم هست مشکل براش پيش مياد يه فايل ورد و يه فايل srt رو ضميمه کردم ببينيد چه مشکلي پيش مياد براش قشنگ بررسي کنيد يه جاهاييش کلا نتونسته متن رو جايگزين کنه يه جاهاييش کلمات رو شکسته مثلا يک رو اينحوري نوشته ي ک يه جاهاييش که کلمه انگيسي باهاشه مشکل براش پيش اومده و. ... ميخام اينها رفع بشه

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سعید قاسمی

کاربر عادی

کاربر عادی

110,000 تومان

امتیاز 9.40 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 93934
سه سال پیش

GreenProgrammer

کاربر عادی

کاربر عادی

75,000 تومان

امتیاز 9.58 (ممتاز) از 17 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 115979
سه سال پیش
+8500
+41094

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.