ايجاد بخش جستجوي پيشرفته در سايت وردپرسي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام در يک سايت وردپرسي نياز به قسمتي براي جستجوي پيشرفته داريم که براي استعلام مدرک مي باشد . مشتري وارد برگه اي به نام استعلام مدرک دوره مي شود و در آن برگه بايد چند تا تيبل تعريف بشه که مشتري اونها رو پر کنه و بعد جستجو کنه تا مدرک دوره خودش رو ببينه . تقريبا" چيزي شبيه لينک زير مي خواهيم : https://eservice.tct.ir/eCare/view/pubPeriodicBillEntry ما مي خوايم مدرک مشتريامون رو توي سايت به صورت عکس آپلود کنيم و هر مدرک يک ID داره . مشتري id خودش رو جستجو ميکنه و مدرک خودش رو ميبينه . بنابراين شخص ديگري نمي تونه اون مدرک رو ببينه . ما هميشه بايد يکسري مدرک اتمام دوره دانش آموختگان رو آپلود کنيم بنابراين بايد مديريت اين کار براي ما راحت باشه . کاملا" صحيح بايد کار کنه اين بخش . فردي id مدرک دوره خودش رو اشتباه وارد کنه چيزي نمايش داده نميشه و عبارت : نتيجه اي پيدا نشد نمايش داده بشه . مجرياني که توانايي اين کار رت دارند اعلام کنند و توضيح بدن چجوري مي خوان اين کار رو انجام بدن . با چه روشي . تشکر


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160176
چهار سال پیش

مهندس ساجدی

کاربر عادی

کاربر عادی

165,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 12 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 283
چهار سال پیش

ayhanTB

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.82 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 146060
چهار سال پیش

Lahij Team

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 2 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 129881
چهار سال پیش
+8500
+54204

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.