23315 - پروژه پایتون

تا الان برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


- یک کار پیاده سازی داشتم خواستم بدونم میتونید انجام بدید یه مقاله هستش که باید تو پایتون پیاده سازی شه

- يه مقاله انگلیسی هستش در اصل توی متلب کد شده حالا ميخام تو پایتون کد زده بده

- موضوع ماکسیمم نود تاثیر گذار در شبکه های اجتماعی با الگوریتم ژنتیک هستش

- گزارش هم میخاد

- باید با پایتون پیاده سازی شه و دقیقا با همین دیتاست های خود مقاله تست شه. باید کد زده بشه کانورت ..... قبول نمیکنه

- در حد اینکه مساله چیه و چطور پیاده سازی شده و از چه کتابخانه هایی استفاده شده مدل  انتشارش چطوری عمل میکنه و نهایتا خروجی ها  برنامه تحلیل بشه. مقاله مال سال ۲۰۱۷ هستش . این اولی هستش اگه درست و اصولی انجام بدن تا پایان ترم ۴ تا دیگه در همین زمینه هستش که خودشون زحمتش رو بکشند.

- گزارش در حد اینکه مساله چیه و چطور پیاده سازی شده و از چه کتابخانه هایی استفاده شده مدل  انتشارش چطوری عمل میکنه و نهایتا خروجی ها  برنامه تحلیل بشه. مقاله رو خودم ترجمه کردم. فقط پروژه درست کد زده بشه.


+8500
+132626

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.