ترسیم نقشه قطعات پلاستیکی در محیط اتوکد یا سالید یا کتیا

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام 

موضوع پروژه طراحی کامل و دقیق نقشه فنی دو عدد قطعه پلاستیکی (به تصویر پیوست و با قطر حدود 100 میلیمتر)  در یکی از نرم افزار های اعلام شده میباشد.

به بیان دیگر پروژه ترسیم و مهندسی معکوس میباشد که مجری بعد از تایید کار و با دریافت قطعات نمونه شاهد میبایست اقدام به  اندازه گیری دقیق ابعاد کلیه بخشها و جزعیات نموده و سپس به ترسیم آن در محیط نرم افزار مبادرت ورزد.

به گونه ای که پس از انجام کار و با تهیه پرینت سه بعدی از آن. عینا قطعات نمونه اولیه باز تولید گردد.

فایل کامل به عنوان خروجی کار قابل پذیرش است.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Ahmad_M-1681

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 100981
دو سال پیش

آگاه

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 156362
سه سال پیش
+8500
+45568

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.