برای انجام پروژه های
کتیا (CATIA)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه کتیا از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه کتیا از طریق پارسکدرز

از دلایل محبوبیت کتیا میان طراحان صنعتی، معماران سیستم و مهندسان مکانیک می‌توان به رابط کاربری کارآمد کتیا اشاره کرد و اینکه امکان یافتن دستورات به‌آسانی در آن وجود دارد. صرفه‌جویی در هزینه و زمان، بروزرسانی خودکار، کنترل هندسه قطعات چندقسمتی و پیش‌بینی و حتی اصلاح رفتار قطعات از دیگر مزایای این نرم‌افزار به شمار می‌روند.

شما می‌توانید سفارش‌های متعددی را بررسی لیست پروژه کتیا پیدا کنید که هر یک خصوصیات خاص خود را دارند. فریلنسرهای فعال در سایت که از تجربه و تخصص لازم برای انجام پروژه های CATIA برخوردار هستند این سفارش‌ها را با موفقیت به پایان رسانده‌اند و اکنون آماده دریافت پروژه کتیا دیگری هستند. زمانی که سفارش پروژه کتیا توسط کارفرما در سایت ثبت یا منتشر شود، متخصصان نرم‌افزار کتیا اقدام به ارسال پیشنهادات خود به کارفرما می‌کنند تا کارفرما یکی از آن‌ها را قبول کند.

فریلنسرهای سایت پیش از هر کاری شرح پروژه و جزئیات دیگر را به‌دقت مطالعه می‌کنند. در صورتی که توانایی انجام آن پروژه را داشته باشند، پیشنهادی برای گرفتن پروژه کتیا ارسال می‌کنند. در نهایت پس از قبول پیشنهاد توسط کارفرما و انجام پروژه به‌شکلی که رضایت وی جلب شود، فریلنسر به دستمزد خود خواهد رسید.

در صورتی که دنبال فردی متخصص برای انجام پروژه های CATIA مورد نیاز شرکت خود هستید می‌گردید، حتما پروژه خود را به صورت کامل شرح دهید و تمام جزئیاتی را که فریلنسر باید بداند ذکر کنید. هر چه توضیحات دقیق تری ارائه دهید، فریلنسرهای سایت درک صحیحی تری از پروژه شما به دست می آورند و پیشنهاد ارسالی آن ها تناسب بیشتری با درخواست شما خواهد داشت.

فریلنسرها یا مجریانی که پارسکدرز را به عنوان بستر فعالیت خود انتخاب نموده اند، توانسته اند پروژه های CATIA کارفرماهای بسیاری را با موفقیت و جلب رضایت آن ها انجام دهند و روزبه‌روز کارفرماهای بیشتری برای این منظور در سایت ثبت‌نام می‌کنند. فریلنسرهای باتجربه و متخصص فعال در سایت همواره آماده‌اند نیازهای کارفرماهای قدیمی و جدید را برطرف نمایند. اگر می‌خواهید پروژه های CATIA شما نیز با موفقیت در زمان مورد نظر انجام شود، کافی است در سایت ثبت‌نام کنید و فعالیت خود را به عنوان کارفرما یا خریدار در سایت آغاز کنید.

ما از ابتدای راه اندازی و شروع به کار پارسکدرز، جلب اعتماد کاربران را در اولویت قرار داده‌ایم. کاربران برای ثبت‌نام در سایت و کارفرمایان برای ثبت سفارش نیازی نیست مبلغی پرداخت کنند. شما به عنوان کارفرما در صورتی که پس از انجام پروژه کتیا توسط فریلنسر منتخب از حاصل کار رضایت داشتید، دستمزد توافق‌شده را جهت انتقال به حساب فریلنسر آزاد خواهید کرد.

پارسکدرز از اینکه توانسته است به رویای خود یعنی ایجاد فضای ارتباطی قابل اعتماد بین کارفرمایان و  فریلنسرها برسد، به خود می‌بالد. هم صاحبان پروژه و هم متخصصان نرم‌افزار کتیا قادر هستند از طریق پارسکدرز در کمترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت به خواسته‌های خود برسند. در ادامه، با مراحل هر پروژه در پارسکدرز آشنا شوید.

 • ابتدا سفارش توسط کارفرما در سایت ثبت می‌شود و در واقع به مناقصه گذاشته می شود
 • سپس فریلنسرها پروژه را به‌دقت بررسی کرده و پیشنهاد خود را ارسال می کنند
 • در مرحله بعدی، کارفرما می‌تواند مناسب‌ترین پیشنهاد را از میان آن‌ها برگزیند و وجه پروژه را در گرو سایت بگذارد تا انجام پروژه شروع شود
 • فریلنسر در مهلت تعیین‌شده پروژه را به دست کارفرما می‌رساند
 • در مرحله آخر، اگر کارفرما از حاصل کار راضی باشد، وجه را آزاد می نماید تا فریلنسر دستمزد خود را می‌گیرد دریافت کند.

برای اطمینان کارفرما از صحت انجام پروژه، همه پروژه های CATIA در پارسکدرز از چنین مراحلی می‌گذرند. خریدار یا کارفرما می‌تواند بازه قیمت را تعیین کند؛ ولی قیمت نهایی از طریق گفتگو با فریلنسرهای پیشنهاد دهنده و توافق نهایی دو طرف تعیین خواهد شد. چنین شرایطی انگیزه لازم برای انجام پروژه را در فریلنسرها ایجاد می‌کند.

برخی از کارفرمایان تصور می‌کنند تعیین قیمت توسط فریلنسر منجر به پیشنهاد قیمتی بیشتر از عرف خواهد شد. ولی بهتر است بدانید افراد متخصص بسیاری خواستار دریافت پروژه کتیا در پارسکدرز هستند؛ بر این اساس، مناسب ترین‌قیمت‌ها را پیشنهاد خواهند داد تا کارفرما پروژه خود در زمینه کتیا را به آن‌ها بسپارد خریداران پروژه در پارسکدرز می‌توانند پروژه خود را با قیمتی معقول و در مهلت تعیین‌شده تحویل بگیرند. اگر سفارش باید با سرعت بالاتری و در زمان محدودتری انجام شود، ممکن است هزینه پروژه افزایش یابد.

اگر در گروه‌های فریلنسری عضو باشید، ممکن است به مواردی برخورد کرده باشید که بسیاری از فریلنسرها از بدقولی کارفرماها و بالعکس برخی کارفرماها از ناپدید شدن فریلنسر پس از پرداخت هزینه پروژه گلایه می‌کنند. گاهی حتی افراد پیش از آغاز پروژه چنین نگرانی‌هایی دارند و ممکن است همین نگرانی‌ها بر نحوه انجام و کیفیت پروژه تاثیر بگذارد. سیستم گروگذاری امن پارسکدرز می‌تواند این مشکل متداول را برطرف نماید و از متضرر شدن کارفرمایان یا فریلنسرها جلوگیری کند.

تمام تلاش تیم پارسکدرز بر برقراری حس اطمینان و آسودگی خاطر در کاربرانش متمرکز شده است تا بستر فراهم شده بهترین گزینه ممکن برای انتخاب آن‌ها باشد. اگر کارفرما هستید و برای پروژه های CATIA به دنبال فریلنسری ماهر هستید، بهتر است بدانید متخصصان پارسکدرز همواره آماده انجام پروژه شما به بهترین نحو هستند. اگر یک بار امتحان کنید، مشتری دائمی پارسکدرز خواهید شد.

مجری‌های پروژه های کتیا (CATIA)

کتیا (CATIA)

لیست پروژه‌های کتیا CATIA

کتیا (CATIA: Computer Aided Three-dimensional Interactive Application) مجموعه نرم‌افزاری مناسب برای طراحی به کمک کامپیوتر (CAD:Computer-Aided Design)، ساخت به کمک کامپیوتر (CAM:Computer-Aided Manufacturing)، مهندسی به کمک کامپیوتر (CAE:Computer-Aided Engineering)، طراحی سه‌بعدی (3D Modelling)، مدیریت چرخه عمر محصول ( PLM:Product Lifecycle Management) و … است. به عبارت دیگر، از نرم افزار CATIA برای افزایش سرعت طراحی و مدیریت کالاهای جدید کمک گرفته می‌شود. همچنین در مدل‌سازی محصولات طبق سفارش مشتریان نیز از این نرم‌افزار استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی نحوه انجام پروژه کتیا در پارسکدرز می پردازیم.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های کتیا از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های کتیا

تسلط بر برخی مهارت ها برای ورود به این حوزه و موفقیت در انجام پروژه های  CATIA در پارسکدرز شما را یاری خواهد کرد که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. تمرکز بر یادگیری و تقویت توانایی های زیر به شما این امکان را می دهد که به‌آسانی پروژه بگیرید و در زمره مهندسان طراحی کتیا موفق قرار بگیرید. همچنین برای اطمینان از میزان تخصص خود در مهارت‌های لازم، می‌توانید پروژه تمرینی کتیا انجام دهید.

طراحی صنعتی
یکی از اولین مهارت‌هایی که لازم است برای رشد آن تلاش کنید، طراحی صنعتی است. به خاطر داشته باشید این همان زبان طراحان است. بدون این مهارت مجبور خواهید شد شکل و ساختار محصولات را توضیح دهید که این کار را هیچ کارفرمایی نمی‌پسندد.

تخیل و تجسم
یک طراح کتیا باید بتواند پیش از تبدیل ایده‌ها و انتقال آن ها به ماژول CAD، آن‌ها در ذهن خود تجسم کند.

نرم‌افزارهای CAD دو بعدی 2D و سه‌ بعدی 3D
برای گرفتن پروژه های CATIA در سطوح مقدماتی باید استفاده از این نرم‌افزارها را یاد بگیرید. نرم‌افزار کتیا مشهورترین نرم افزار CAD محسوب می‌شود.

مواد و خواص آن‌ها
انتخاب یک ماده و طراحی یک محصول، یکی دیگر از وظایف طراحان کتیا است. بررسی خواص مواد جز کلیدی هر تجزیه و تحلیل به شمار می رود و تعیین کننده نوع واکنش یک مدل به بارهای ساختاری و حراتی اعمال شده در هر مرحله از آنالیز می باشد.

برقراری ارتباط با کارفرما
یکی از مهم‌ترین مهارت ها در هر حوزه‌ای از جمله انجام پروژه های CATIA، توانایی برقراری ارتباط با مشتری است. مجری پروژه ابتدا باید در پیشنهاد خود برای متقاعد کردن کارفرما برای انتخاب وی، ارتباطی مناسب برقرار کند. در مراحل بعدی نیز، مهارت ارتباطی برای ارائه گزارشات لازم است.

ما خرسندیم که متخصصان بسیاری برای انجام پروژه کتیا پارسکدرز را به عنوان بستر فعالیت خود برگزیده اند. اگر مهارت‌های شما نیز برای انجام پروژه های کتیا در سطح قابل قبولی است، از شما دعوت می کنیم  به جمع کاربران فریلنسر سایت ما بپیوندید.

انجام پروژه کتیا از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه کتیا توسط فریلنسرها به‌صورت دورکاری در پارسکدرز

دورکاری و برون سپاری در سراسر جهان روزبه‌روز به دلیل همه‌گیری استفاده از اینترنت و مزایای بی‌نظیر آن افزایش می‌یابد. در کشور ما نیز از دورکاری استقبال شده است. پارسکدرز بستری جذاب با امکانات متنوع فراهم کرده است که افرادی که علاقمند به دورکاری و یا برون سپاری پروژه های خود هستند از منافع مختلف آن بهره‌مند شوند. در ادامه، با برخی از مزیت های دورکاری برای کسب‌وکارها آشنا شوید.

 • جلوگیری از هزینه و زمانی که برای رفت‎وآمد کارکنان صرف می‌شود (مانند هزینه سرویس ایاب و ذهاب و …).
 • در صورتی که تعدادی از کارمندان دورکار باشند نیازی به اجاره مکان بزرگ‌تر نیست.
 • کسب‌وکارها می‌توانند از خدمات فریلنسرهای شهرهای دیگر نیز استفاده کنند.
 • پروژه با قیمتی مقرون‌به‌صرفه و به صورت رقابتی انجام خواهد شد.
 • صاحبان کسب‌وکارها پروژه را در مهلت مشخص‌شده تحویل خواهند گرفت.
 • فریلنسرها نیز می‌توانند از طریق دورکاری از مزیت های زیر بهره‌مند شوند:
 • می‌توانند قیمت پروژه های CATIA را خودشان پیشنهاد دهند.
 • دیگر نیازی به پرداخت هزینه رفت‌وآمد به شرکت نخواهد بود.
 • فریلنسرها با توجه به زمان و شرایط خود، در انتخاب تعداد پروژه محدودیتی ندارند.
 • می‌توانند در هر ساعتی از شبانه‌روز کار کنند.

تمامی مزایای فوق و حتی فراتر از آن در پارسکدرز قابل دستیابی است. ما همواره تلاش می‌کنیم نیازهای هر دوی دسته کاربران خود شامل کارفرمایان و فریلنسرها را رفع کنیم. اگر پروژه های CATIA شما باید توسط فریلنسری مجرب انجام شود، با ثبت آن در پارسکدرز، می‌توانید پیشنهادات افراد متخصص مختلف را بررسی کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

هزینه انجام پروژه کتیا از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه کتیا به‌صورت فریلنسری

فریلنسرهای فعال در پارسکدرز در پیشنهاد خود قیمت اولیه پروژه را تعیین می‌کنند. از آنجایی که همه آن‌ها مایل هستند پروژه را انجام دهند، در تعیین قیمتی مناسب‌تر با یکدیگر رقابت می‌کنند. اگر برای سفارش پروژه های CATIA به پارسکدرز آمده‌اید، به لیست پروژه کتیا در همین صفحه نگاهی کنید تا منظور ما را از قیمت مناسب بهتر درک کنید. از آنجایی که شما تصمیم‌گیرنده نهایی هستید، می‌توانید پس از مذاکره با مجریان مختلف، قیمت دلخواه را از میان پیشنهادات دریافتی انتخاب کنید.


نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟