طراحی پوستر - فوری

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و احترام

پوستری عمودی در ابعاد 50*75 برای یه وب سایت انگلیسی زبان مذهبی نیاز دارم که قراره بر میز غرفه ی وب سایت در نمایشگاه نصب بشه .

زیبایی ، شیک بودن و جلب توجه این پوستر برام مهمه .

دوستان توجه داشته باشید که خودم کارهای گرافیکی انجام میدم اما متاسفانه بدلیل تنگی وقت میخوام اینکارو بدست کس دیگه ای بسپرم که بتونم همزمان کارهای دیگه ی نمایشگاه رو جلو ببرم .

در صورتی که دارای نمونه کار قوی هستید و میتونید در فرصت خیلی کم ( اگر امشب آخر شب تا فردا صبح زود باشه عالیه ) پوستر رو بهم تحویل بدید پیام بدید .

متاسفانه بودجه ی کمی برای اینکار دارم و قطعا گرافیست حرفه ای با پیشنهاد مبلغ کم انتخاب خواهد شد تا در پروژه های بعدی هم با ایشون همکاریمو ادامه بدم .

با تشکر


+8500
+46735

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.