ترجمه تخصصی مقاله ضمیمه

برای این درخواست   12   پیشنهاد توسط مجریان ( فریلنسرها ) سایت ارسال شده است.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

ترجمه تخصصی باشد و از کلمات رایج مهندسی برق استفاده شود.

نیاز به فرمول نویسی نیست ولی عکس تمام فرمولها ، اشکال و نمودارها با شماره در  متن ترجمه گنجانده شوند. 

شماره مراجعواشکال، در متن به فارسی تایپ شود ولی اعداد و واحدها لاتین باشد.

کل مراجع در صفحه آخر ترجمه کپی شوند.

لطفا در بین متن فارسی به غیر از عبارات اختصاری از کلمات لاتین استفاده نشود و در صورت احساس نیاز ( بنا بر تشخیص مترجم)  کلمه لاتین زیر نویس  شود.


+8500
+15444

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.