پردازش تصویر

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ببخشید من یه پروژه دارم که از این قراره: تصویر rgb را با استفاده از pca به دوکانال متفاوت تقسیم میکنیم. این کانال ها عبارتند از: 1- کانال اولی دوقسمت رنگی تصویر 2-کانال دومی قسمت درخشان تصویر که در حقیقت تصویر ورودی به 3 تا تصویر تبدیل می شود. سپس کانال شماره 1 را با استفاده از ghe بهبود میدیم و کانال شماره 2 را بوسیله msr بهبود میدیم در نهایت با استفاده از معکوس pca کانال شماره 1 و 2 را که بهبود یافته اند با م ترکیب میکنیم و تصویر اولیه بهبود یافته را بدست می آوریم. من الگوریتم msr و ghe را دارم.فقط pca را میخواهم ام فایل pca را دارم ولی ارور میده بهم. میخوام ارور را برطرف کنم یا اگر میتونید یه کد جدید برام بنویسید


+8500
+18272

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.