نوشتن یک فصل پایان نامه درباره شبکه عصبی (محوريت توضيح شبكه عصبي پرسپترون و GMDH)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

  • پایان نامه کارشناسی ارشد است.که روش کارم شبکه عصبی مصنوعی پرسپترون و GMDHبود. ی متن قوی برای شبکه عصبی براي يك فصل از پایان نامم احتیاج دارم که شبکه عصبی رو در حالت کلی معرفی کند، ولی محور وتکیه بیشترش روی پرسپترون و GMDH که روش کار من بود باشد.افرادی که تقاضا میدهند ارشد برق یا کنترل مکانیک باشند،متن قوی باشه خودم چون مشغول نگارش فصل ریزالت هستم,خودم نمیرسم،متن كافي باشد و كم نباشد،نحوه نگارش و تایپ پایان نامه ای باشد،زیرنویس ها و منابع ذکر شود قیمت هم منصفانه داده شود

+8500
+18272

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.