پروژه اعلام دانلود به صورت لحضه اي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام کاري که مي خواستم بکنيد من بر فرض مي خوام فايل رو اينترنت خودم دانلود کنم مي خوام اين فايل ها روي وب رو يه يک ساب دامين مشخص نشون بده فکر کنيد من يک فيلم 1 گيگ حجم داره رو پنج پارت تقسيم شده 200 مگابايت رو قبلا دانلود کردم 200 مگ هم در حال دانلود هست اين بايد نشون بده که پارت 1 تکميل شده پارت 2 هم که در حال دانلود هست46 درصد رفته همين اين ممکن هست روي چند کامپيوتر اجرا شود و بايد هر کدوم اين دانلود ها با اسم مشخص ما قرار مي ديم روي وب نشون داده گرافيگ خوبي هم داشته باشه امار هاي که قرار هست روي وب نشون داده بشه


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SaiedHacker

کاربر عادی

کاربر عادی

1,500,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 165262
نه سال پیش

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
هشت سال پیش

B.Gh

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 166052
نه سال پیش
+8500
+63334

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.