دریافت و ایجاد تماس تلفنی با تلفن ثابت با برد orange pi

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام
من برنامه ای میخوام که توسط orange pi zero یا lite بشه با تلفن ثابت ارتباط تماس برقرار کرد و تماس رو جواب داد. در صورت برقراری تماس بشه فایل صوتی تعیین شده رو پخش کرد. علاوه بر این ها توانایی دریافت کلیدهای برقراری تماس توسط کاربر نیز وجود داشته باشه (به عنوان مثال بفهمیم که کاربر بعد از تماس کلید 1 رو فشار داده) و بشه بهش پاسخ داد(فایل صوتی انتخابی پخش بشه).  تقریبا مشابه تلفن های گویای موجود.

شرایط:

  1. انتخاب آی سی ارتباطی توسط مجری و با تایید کارفرما.
  2. زبان برنامه نویسی پایتون، c یا  c++ باشه فرقی نداره، بسته به رزومه خودتون.
  3. همه این قابلیت ها در قالب یک کتابخونه یا یک سری تابع استاندارد تحویل داده بشه.
  4. تمامی توایع و ساختار برنامه کاملا مستند بشه.

+8500
+25211

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.