حل معادلات دیفرانسیلی اوردینری کوپل شده به روش رانگ-کوتا

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60,000 تومان

شرح پروژه:

معادلات دیفرانسیلی پیوستگی و سه گانه مومنتوم که مجموعا 4 معادله می باشد، به یکدیگر کوپل می باشند و می بایست به روش رانگ کوتای مرتبه چهارم حل شود. ترجیحا برنامه عددی نوشته شده به زبان فرترن باشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

matlab1st

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.83 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 34
چهار ماه پیش

MATLAB Expert

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

60,000 تومان

امتیاز 9.73 (ممتاز) از 198 رای
پروژه موفق : 229
رتبه: 3
دو ماه پیش

کاربر71987

کاربر عادی

کاربر عادی

800,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 1728
چهار ماه پیش
+8500
+25211

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.