نوشتن مقاله فارسی از روی پایان نامه آماده مرتبط با داده کاوی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 205,000 تومان

شرح پروژه:

یک پایان نامه کامل در خصوص داده کاوی و الگوریتم های فراابتکاری دارم. نیاز است تا بخشی از پایان نامه به صورت یک مقاله فارسی با فرمت ارائه شده توسط ژورنال مربوطه آماده شود. فقط افراد متخصص و دارای سابقه کار مرتبط که می توانند تا پایان خرداد ماه کار را انجام دهند پیام بفرستند تا فایل های لازم برای بررسی خدمتشان ارسال شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

hamyarp

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

205,000 تومان

امتیاز 9.72 (ممتاز) از 46 رای
پروژه موفق : 60
رتبه: 65
یک سال پیش

مهندس شیمی

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 9.73 (ممتاز) از 11 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 98355
دو سال پیش
+8500
+53887

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.