مورفولوژی یا ریخت‌شناسی آیات قرآن (NLP)

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 180،000 تومان

شرح پروژه:

سلام.  
محصولی که مد نظر من است : http://corpus.quran.com/treebank.jsp در این آدرس مشخص شده است. کدهای آماده در این سایت وجود دارد.(در قسمت دانلود، ایمیل وارد کنید، ارسال میکنن) فقط لازم است کدهای را اجرا و خروجی را برای تمام آیات قرآن بدست آورد. .

خروجی به صورت جدول با ستون1- کلمات با اعراب، 2-ریشه کلمه، 3-نقش کلمه(فعل، فاعل، قید ، صفت و ..)، 4-ارتباط با کلمه ی دیگر همان آیه(عبارت) و ....

هرچه اطلاعات بیشتری باشد بهتر است. مثلا از آنتولوژی بتوان، ارتباط آیات و نوع ارتباط آن را پیدا کند.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

1Coder

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

180،000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 248
چهار ماه پیش

SzSz

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

199،999 تومان

امتیاز 9.04 (عالی) از 52 رای
پروژه موفق : 87
رتبه: 76
چهار ماه پیش
+8500
+30532

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.