کار با نرم افزارهای سکن سه بعدی و نرم افزارهای انالیز سه بعدی

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


به یک همکار خبره در زمینه انالیز فایل سه بعدی(فایل سه بعدی اندام مانند دست،پا و سر) از نقطه نطر زوایا، خطوط و حجم ها 

همچنین اشنا به نرم افزارهای متصل به اسکنرهای سه بعدی مانند kscan3D و skanect نیازمندیم.

شرح کار به این صورت می باشد که: ما بعد از انجام اسکن سه بعدی از همه نماهای (مثلا) سر تعدادی عکس در اختیار داریم، که نیاز است یک همکار بتواند این نماها را با هم مرج کند و یک فایل سه بعدی به عنوان خروجی تحویل دهد. پس از آن این فایل به دست آمده مورد اندازه گیری های مختصری قرار میگیرد.

شاید به جز این دو نرم افزاری که عرض کردم دوستان همین کار را با نرم افزار دیگری یا به شکل دیگری قادر باشند انجام بدهند، که خوشحال میشم به عنوان همکار در خدمتشون باشم.

با تشکر


+8500
+99230

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.