برنامه نویسی یک سیستم صف با نرم افزار c#

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 110,000 تومان

شرح پروژه:

در خواست برنامه نویسی مدل زیر با نرم افزار c#:

دستگاه های تلویزیون وارد ایستگاهی با دو بازرس می شوند. نرخ ورود این دستگاه ها نمایی با میانگین 15دقیقه و زمان بازرسی هر دستگاه نمایی با میانگین 10 دقیقه است.

82درصد از این دستگاه ها بازرسی را رد می کنند و 18 درصد دیگر وارد ایستگاه تنظیمات  با یک اپراتور می شوند. زمان تنظیم هر دستگاه یکنواخت بین 7تا14 دقیقه است. دستگاه ها پس از تنظیمات به ایستگاه بازرسی بازمیگردند(و باز 18درصد وارد تنظیمات می شود).ما می خواهیم زمان کلی که هر دستگاه در سیستم سپری می کند را تخمین بزنیم.سیستم هر بار4800 دقیقه کار می کند و 20 تکرار برای مساله نیاز داریم. همچنینی آماره های مربوط به متوسط تعداد دفعاتی که یک دستگاه وارد ایستگاه تنظیمات می شود را نیاز داریم.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

بهروز

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

110,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز) از 314 رای
پروژه موفق : 373
رتبه: 3
چهار ماه پیش

کاربر80068

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

30,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 43 رای
پروژه موفق : 67
رتبه: 176
چهار ماه پیش
+8500
+33487

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.