نرم افزار تحت وبندوز

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 8,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام يک برنامه مي خوام : يک جدول در اکسس يا sql بسازيم که به برنامه ما وصل شود و ستون هاي چک باکس داري که در جدول ديتابيس از نوع دوحالتي تعريف شده به يک ديتاگريد ويوو در آن متصل باشد، سپس وقتي کاربر روي آن ستوهاي چک باکس دار کليک کرد، برنامه بفهمد که قبلا اين چک باکس تيک خورده بوده يا نه و بر اساس اين عمل پيغام مناسب دهد که مثلا : از انتخاب خارج شد / يا انتخاب شد. ترجيح مي دهم که با vb.net نوشته شود ولي c#.net هم باشد عيبي ندارد. سپاس.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

coder-482

کاربر عادی

کاربر عادی

8,000 تومان

امتیاز 6.31 (بالای متوسط) از 65 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 149966
هفت سال پیش

Coder_Translator

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.29 (عالی) از 64 رای
پروژه موفق : 80
رتبه: 215
هفت سال پیش

hamid_akbari

کاربر عادی

کاربر عادی

8,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 149921
هفت سال پیش
+8500
+53825

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.