وریفای اکانت در سایت فریلنسر دات کام

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1،380،000 تومان

شرح پروژه:

سلام یک نفر برای ورفای اکانت فریلنسر نیازمندم پیشنهاد ها رو باید بررسی کنم و میخوام اکانت به اسم خودم باشه با پاسپورت خودم باش . من از طریق team viewerببینم اگر اکانت مشکلی نداشت پروژه تایید خواهد شد


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

مهرداد MB

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

900،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 458
چهار روز پیش

صادق معراجی

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

950،000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 87828
پنج روز پیش

nima1993

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1،380،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 200
یک روز پیش
+8500
+31443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.