طراحی کاراکتر دختر و پسر در حالات مختلف(ایستاده نشسته غمگین خوشحال و..

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام من نیاز به یک کاراکتر دختر و پسر حدودا 5 ساله دارم در اکت های مختلف برای پایین اومدن قیمت همکاری میتونید یه ترفند هم استفاده کنید مثلا کاراکتر دختر و پسر دقیقا هم شک باشند فقط با تغییر مدل مو جنسیت عوض بشه.یا مثلا سر دست پا و.. در حالات مختلف طراحی بشه تا خود من با ترکیب اعضای بدن بتونم حالات مختلفی ازش در بیارم.عکسی که اپلود کردم از سایت فری پیک فقط صورت تمام رخ.که من نیم رخشم میخام البته با تمام اعضای بدن. سایت فری پیک مدل رایگان زیاد داره ولی نهایتا در 6 حالت مختلفه میتونید از همون نمونه ها هم اسفاده کنید که من بتونم با ترکیب اعضای بدن تعداد حالات زیادی ازین کاراکترو تولید کنم/مثلا کاراکتر ایستاده رو به رو را نگاه میکنه دست به سینه یه جا دیگه با حفظ تمام حالا دستاش افتاده یا اشاره میکنه یا یه عکسش اگه میخنده با تغییر لبو دهن تعجب کرده


+8500
+31443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.