تبدیل فایل باینری (پردازنده DSPIC) به زبان سی

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

  1. یک فایل باینری مربوط به میکروکنترولرخانواده  dspic سری 33  وجود داره این فایل می بایست به زبان سی برگردانده بشه

روش کار به این شکل هست که شما فایل رو ایجاد میکنید ما اون رو مجددا کامپایل میکنیم  اگر عملکرد سخت افزار اکی بود مبلغ پروژه آزاد میشه .

با توجه به این که این پردازنده , پردازنده پراستفاده ای هست لطفا قبل از هرکاری سرچ کنید شاید دیکامپایلر اون موجود باشد و پروژه رو راحت تر بتونید جمع کنید

در غیر این صورت بهتره  پروژه های دیکامپایلر  اپن سورس موجود استفاده کنید و اونها رو برای این پردازنده تغییر بدید. اگر هم اسمبلر حرفه ای هستید میتونید disassmble بکنید و بعد خودتون اون رو سی تبدیل کنید در این حالت برای درک بهتر شما  ماهم تمام تلاشمون رو انجام میدیم و سعی میکنیم سخت افزار رو باهم مرور کنیم تا شما  راحت تر  به پروژه  مسلط بشید.0


+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.