مقاله ISI آماده سابمیت در ژورنال دارای ایمپکت 2 (رشته برق قدرت)

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام و عرض ادب

مقاله ISI قابل پذیرش در ژورنال با ایمپکت 2 تحت حوزه : ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰي ﺗﻮﻟﯿﺪ رﯾﺰﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎ درﺣﻀﻮرﻃﺮح ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﯾﯽ ﺑﺎرو در ﻧﻈﺮ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻋﺪم ﻗﻄﻌﯿﺖ ،ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ اﻃﻤﯿﻨﺎن  وﭘﺎﯾﺪار

می خوام حدودا تو این زمینه باشه و از الگوریتم های جدید و فراابتکاری استفاده بشه و خلاصه اینکه جدید باشه کار و نو آوری داشته باشه که  به اکسپت برسه در نهایت

اگر هم اماده نباشه و توانایی انجام ان را حداکثر در 40روز داشته باشید مشکلی نیست.

خواهش می کنم مجریان که متخصص واقعی هستن  و مسلط هستن پیشنهاد بدن. از اینکه برای وقت خودتان و بنده ارزش قائل می شوید کمال تشکر رو دارم.

کارم صددرصد هستش به امید همکاری


+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.