فهرست پروژه های فلسک (Flask)

امروز 7 خرداد 1402
برای پروژه خودتون فریلنسر استخدام کنید

در پارسکدرز به صورت کاملا رایگان و با چند کلیک پروژه فلسک (Flask) خود را ثبت کنید و پیشنهادات فریلنسر‌های فلسک (Flask) را دریافت کنید و در صورت رضایت از حاصل کار، پرداخت را انجام دهید.

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز کارفرمایان پروژه‌های خودشون رو ثبت می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام بشه.

  • سیستم پیشرفته‌ی امانت گذاری وجه مانع ضرر مالی شما میشه.
  • با ثبت سفارش پیشنهاد قیمت مقرون به صرفه دریافت می کنی.

دیدن نظرات کارفرمایانسفارش پروژه
جستجو
پروژه ویژه
بنام خداسایت شبیه ترندیفای می خواهیم از دیتای بورسی با پایتون و فلسک و بک تست دیتا بورس به صورت ای پی ای اماده است  فقط حرفه ای ها کار سنگین فاز بندی می باشد
شش روز پیش حداکثر بودجه: 50,000,000 تومان

تخصص ما در زمینه برنامه نویسی پایتون است. پروژه با هر کتابخانه ای مانند discord.py, flask django و ... پذیرفته میشود.
بیست و چهار روز پیش

یک وب اپ مبتنی  flask هست که توسط یک تیم توسعه داده شده است. قسمت اصلی کد 12000 خط هست و به خوبی کار می کند. نیاز به یک برنامه نویس پایتون مسلط به React JS داریم که تا فرانت اند این اپلیکیشن را توسعه
چهار ماه پیش با 3 پیشنهاد رسیده

فلسک (Flask)

Flask micro web framework

پاسخ بسیاری از پرسش های شما اینجاست
هزینه انجام پروژه های فلسک (Flask) توسط متخصصان و فریلنسر‌های پارسکدرز مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.
با توجه به تعداد بسیار زیاد فریلنسر‌های عضو پارسکدرز مدت زمان انجام پروژه های فلسک (Flask) کوتاه تر از هرجای دیگر خواهد بود. درواقع شما مشخص می کنید که برای پروژه خود چقدر زمان دارید و متخصص‌های پارسکدرز بر آن اساس به شما پیشنهاد خواهند داد. پس اگر عجله دارید همین الان پروژه خود را سفارش دهید.پروژه های فلسک (Flask) توسط فریلنسر‌ها و متخصص‌های پارسکدرز از سراسر ایران انجام می‌شود.