فهرست پروژه‌ها

امروز 3 تیر 1403

برای پروژه خودتون فریلنسر استخدام کنید

در پارس‌کدرز به صورت کاملا رایگان و با چند کلیک پروژه مهندسی پنوماتیک (Pneumatics engineering) خود را ثبت کنید و پیشنهادات فریلنسر‌های مهندسی پنوماتیک (Pneumatics engineering) را دریافت کنید و در صورت رضایت از حاصل کار، پرداخت را انجام دهید.

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارس‌کدرز کارفرمایان پروژه‌های خودشون رو ثبت می کنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام بشه.

  • سیستم پیشرفته‌ی امانت‌گذاری وجه مانع ضرر مالی شما میشه.
  • با ثبت سفارش پیشنهاد قیمت مقرون به صرفه دریافت می‌کنی.

دیدن نظرات کارفرمایان سفارش پروژه

فیلترها:

انجام پروژه مهندسی پنوماتیک (Pneumatics engineering)

با سلام. پروژه ای دارم که می خواهم یک مدار هیدرولیکی را در نرم افزار فستو  FESTO FluidSIM شبیه سازی کنم. جزئیات پروژه در صورت پذیرش ارائه خواهند شد. 

سلام وقت بخیر  من نقشه دستی کشیدم فقط میخوام لطفا برام رسم کنید در نرم افزار تا بتونم ارایه بدم  فایل pdf  فایل نرم افزاری نقشه لازمه  دو  قسمت پنوماتیک داره و برقی  عکس براتون خصوصی ارسال میکنم  از ه

سلام 11 تا مدار ساده داریم که نیاز هست برای هرکدوم توضیحات مرحله به مرحله داده شود که با زدن کلید چه اتفاقی می افتد و در نرم افزار اتوماسیون استدیو شبیه سازی شوددر صورتی که تمایل به انجام پروژه دارید
پنج ماه پیش با 2 پیشنهاد رسیده

سلام اطلاعات پروژه پیوست شده است و درباره طراحی یک آچار هیدرولیک با استفاده از نرم افزار فستوفلویيدسيم میباشد.

اطلاعات پروژه به طور کامل پیوست شده است.  ددلاین تحویل پروژه 10 تیر می باشد ولی از مجری انتظار می رود حداکثر تا 9 تیر پروژه تحویل داده شود. طراحی مدار باید با نرم افزار فستوفلویيدسيم باشد.
پروژه ویژه

سلامMatlab,Simulink simscape, pneumaticاین توضیح درباره پروژه هسممنون از محبت شما5003

5 تا تمرین هس که باید بر اساس انچه که سوال خواسته  با متلب و logo ,pso حل شود و برای هر سوال گزارشی از حل تهیه  شود

یک پروژه تحقیقاتی کامل که در برگیرنده تماتم مطالب مورد نیاز در باب تخمین وضعیت شارژ باتری های لیتیوم یون باشد

شرح پروژه : شبیه سازی عملیات جوش القایی بوسیله ترانس 125 125 کاوا بر روی میلگرد ساده و اجدار با نیروی پیشران پنوماتیک. 

پاسخ بسیاری از پرسش‌های شما اینجاست

هزینه انجام پروژه های مهندسی پنوماتیک (Pneumatics engineering) توسط متخصصان و فریلنسر‌های پارسکدرز مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

با توجه به تعداد بسیار زیاد فریلنسر‌های عضو پارسکدرز مدت زمان انجام پروژه های مهندسی پنوماتیک (Pneumatics engineering) کوتاه تر از هرجای دیگر خواهد بود. درواقع شما مشخص می کنید که برای پروژه خود چقدر زمان دارید و متخصص‌های پارسکدرز بر آن اساس به شما پیشنهاد خواهند داد. پس اگر عجله دارید همین الان پروژه خود را سفارش دهید.پروژه های مهندسی پنوماتیک (Pneumatics engineering) توسط فریلنسر‌ها و متخصص‌های پارسکدرز از سراسر ایران انجام می‌شود.