مقدار دهی اولیه الگوریتم PSO

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

یه برنامه سمپل می خوام که با فانکشن PSO خود متلب کار بکنه. چیزی که برام مهمه مقدار دهی اولیه جمعیت، تعیین وزن هر زره(W) و ضریب یادگیری(C) هست.

هدفم اینه ببینم این پارامتر ها رو با فانکشن خود متلب چطوری استفاده می کنیم و مقدار دهی میکنیم.

هر برنامه ای هم بود مهم نیست فقط درست کار کنه.  فقط دوستانی که کد آماده دارن پیام بدن چون وقتم کمه و نمیتونم صبر کنم تا سرچ بشه و .... نمونه فانکشن رو هم توی فایل پیوست گذاشتم فقط این باید وزن ذره... به عنوان پارامتر بهش داده بشه که نمیدونم چطوری میشه.

مرسی


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

motodrive

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

50,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 100 رای
پروژه موفق : 147
رتبه: 13
هفت ماه پیش

H.N

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.53 (ممتاز) از 39 رای
پروژه موفق : 72
رتبه: 103
هفت ماه پیش

arash69

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 2 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 441
هفت ماه پیش
+8500
+54118

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.