ساخت بنر فلش حرفه اي

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من يه بنر 120* 240 فلش ميخوام مي خوام حرفه اي و بسيار جذاب باشه متن بنر: تراوين پر هيجان ترين بازي آنلاين استراتژيک دنيا هر ماه بيش از 10 ميليون ريال جايزه نقدي داراي تاييديه از بنياد ملي بازي هاي رايانه اي سرور هاي گود تراوين با پشتيباني 24 ساعته به صورت آنلاين www.goodtravian.com لوگوي سايت هم توي بنر قرار بگيره http://www.goodtravian.com/baner/logo.png نمونه اي از بنر gif http://www.goodtravian.com/baner/120-240.gif در اين سايت يه نمونه بنر فلش براي بازي گرز قرار داده شده براي نمونه و حرفه اي بودن تو اين مايه ها باشه freegames.ir توضيح بيشتر: من خيلي سايت هاي ساخت بنر رو گشتم با بعضي از افراد صحبت کردم حدود 50 و 100 هزار تومن براي يه بنر ميخواستن اومدم اينجا که ايشالا يه نفر قيمت مناسب


قابل تحویل:

+8500
+44038

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.