(11518) مدلسازی ریاضی با نرم افزار or

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

در مورد or كه عرض كردم

يه مقاله ٢٠١٦ بِه بعد رو بايد براي درس برنامه رياضي رياضي كه همون or تحليل كنيم .

يك مقاله كه مدل سازي رياضي داخلشه را نقد و بررسي كنيد يعني ببينيد مدل درسته؟ اصولش با مسئله و موضوع همهراني داره؟ روابط رياضيش درسته؟ روش حلش خوب بوده؟ ايرادتش چي هست؟ چه پيشنهادي ميتونيد بديد براي بهتر شدنش و ....

اين عين نوشته هاش بوده ، ولي قبلا گفته بود مدل رو بايد توسعه هُم بديد احتمالا يادش رفته بود كه دوباره اعلام كنه .

اين مقاله رو سر چ كردم خودش قبول كرده ، البته اگه مقاله ديكه اي هُم داريد   و براي چند سال اخيره مشكلي نداره فقط بايد  نشون بدم و اكي رو بگيرم .

تا تا پنجشنبه ١٠ صبح هُم فرصت داريم .


+8500
+71817

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.