پروژه پایتون (16442)+

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:لطفا برای ایده به هم متوسل نشید. خودتون فکر کنید. قرار نیست سرچ کنید ببینید کد چه بازی ای رو پیدا میکنید. قراره ایده پردازی کنید. خودتون یک بازی طراحی کنید. حالا ممکنه کسی یه بازی ای رو تو فضای واقعی انجام میده، بیاد همون رو ایده بده. ولی موکدا شما رو از پیدا کردن کد بازی نهی میکنم  لیست بازی و برنامه هایی که نمیتوانید به دلایل مختلفی انتخاب کنید:
1. بازی دوز
2. بازی سنگ کاغذ قیچی
3. بازی مار
4. برنامه ماشین حساب
این لیست به روز می شود  استفاده از ابزار و کتابخونه به هیچ عنوان اشکالی نداره، ولی نمره به خلاقیت شما و ایده تون تعلق میگیره. اگه خودتون میبینید کاری که ارسال میکنید خیلی قشنگه و عالی ولی خلاقیت توش نیست، حتی اگه کال آف بود بدونید نمره خاصی نمیگیره.  لازم نیست حتما چیزی که میفرستید بازی باشه، ممکنه یه برنامه کاربردی باشه که رابط گرافیکی خوبی هم داشته باشه. پس میتونید اون ایده هاتون رو هم پیشنهاد بدید  فقط به کسی که پروژه را انجام می دهد بگویید یا یک بازی یا یک برنامه کاربردی با نرم افزار پایتون طراحی کند   تا ساعت 11 صبح 28 خرداد
9265


+8500
+80885

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.