(35447))=/ پروژه فورترن یا c++

تا الان برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


#پروژه_جدید 

#کد_پروژه: 35447

موضوع: پروژه فورترن یا c++

سلام و وقت بخیر =/

یه پروژه کلاسی با عنوان زیر رو در چند روز و چه قیمتی انجام میدید؟ 

ارادت

حركت بين دو صفحه تخت كه صفحه بالايي با  سرعتي مانند v حركت ميكند در حالاتي كه افت فشار دو طرف مثبت يا منفي يا صفر باشد (کوئت فلو) - با روش سيمپل- نرم افزار فرترن یا c++- هدف تعیین پروفایل سرعت هست.

البته حرکت سیال از بین دو صفحه موازی

یه فایل متلب دارم که میشه ازش استفاده کرد و ران میشه

صورت مساله همونی هست که عرض کردم. 

مقاله ای پیدا کردم که کد مرتبط با مساله هست

کد رو تو notepad زدم و براتون میفرستم

زبان c هم اوکی هست. کدهای مقاله هم زبان c هستند.

Majid khorshidian:

سلام مجدد،  کد و مقاله ای که من فرستادم المان محدود هست،  ولی من حجم محدود لازم دارم ( روش سیمپل حجم محدود هست که گفتم) و همچنین،  حالت پایدار مد نظر هست و از طرفی برای حل ماتریس هم لازمه از روش TDMA استفاده بشه.

ترجیح میدم کد c یا c++ باشه

صورت سوال

حركت سیال از بين دو صفحه تخت كه صفحه بالايي با سرعتي مانند v حركت ميكند در حالاتي كه افت فشار دو طرف مثبت يا منفي يا صفر باشد (کوئت فلو) - با روش سيمپل- نرم افزار سی- هدف پروفایل سرعت برای حالات مختلف هست- مساله حجم محدود و برای حالت پایدار  هست.  برای حل ماتریس از روش TDMA استفاده بشه.

همانطور که مجری شماره دو گفتن گزارش کامل از الگوریتم حل و نحوه گسسته سازی به همراه نتایح و تحلیل انها تحویل بشود و خود کد.

مساله برای حالت پایدار  هست.  برای حل ماتریس از روش TDMA استفاده بشه.


+8500
+112181

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.