پروژه اسپن پلاس (36489)*

تا الان برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام و احترام وقتتون بخیر. می‌خواستم بپرسم شبیه سازی واکنش شیمیایی دی ولکانیزاسیون (شکست پیوند های عرضی پلیمر به کمک عوامل شیمیایی مشخص و عدم تخریب زنجیره اصلی) در اسپن پلاس قابل انجام هست؟

و اگر بله هزینه شبیه سازی این واکنش در چه حدود خواهد بود؟

یک آمیزه لاستیکی شامل (لاستیک طبیعی و استایرن بوتادین داریم) مقدار دقیق ترکیب درصد هارو خدمتتون می‌فرستم.

در این واکنش به صورت ایده آل پیوند های عرضی (سولفور سولفور و کربن و سولفور ) می بایست شکسته شود‌. در حالی که زنجیره اصلی پلیمر (کربن-کربن) دست نخورده باقی می‌مونه.

عامل دی ولکانیزاسیون "دی زایلن سولفات" هست.

شکست پیوند ها به این صورت هست. تحت نیروی مکانیکی و واکنش شیمیایی شکسته می‌شوند

نرم افزاری.

ترجیحا اسپن پلاس‌.

مهندسی شیمی

سه چهار هفته فرصت دارم. 

حدود قیمتشو اگر بفرمایید و این که قابل اجرا هست یا خیر بنده می‌تونم تصمیم بگیرم که چه کاری انجام بدهم. با تشکر

+++


+8500
+115080

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.