ترجمه مقاله تخصصی

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام وقت بخیر

کمتر از 16 صفحه مقاله دارم که کاملا تخصصی هستش و حتما باید 4 روزه تحویل داده شود . متن باید کاملا روان و درست ترجمه شده و در فایل word و کاملا مرتب تحویل داده شود . عزیزان دقت شود که هیچ اشتباه معنایی و یا خلاصه کردن بعضی جاها و گذشتن از انها نباید صورت بگیرد و متن باید بصورت کامل و درست ترجمه شود ) .

در ضمن متن حاوی چند تا جدول ساده است که انها هم باید ترجمه شود و در Word  اورده شود .

لطفا فقط عزیزانی پیشنهاد دهند که مترجم حرفه ای و ماهری هستند و وقتشان کاملا ازاد باشد و بتوانند درست 4 روز بعد تحویل دهند . ( درصورت رضایت از کیفیت همکاری ادامه خواهد داشت )

پس نکات خیلی مهم : ترجمه بسیار دقیق , درست و روان و با کیفیت عالی و تحویل طی مدت 4 روز

قیمت های بالای 45000 تومان قبول نمیشود و اولویت با قیمت های مناسبتر است .

عزیزان لطفا یک پاراگراف را به عنوان نمونه ترجمه و ارسال فرمایید تا بهتر تصمیم گیری شود .

پروژه خیلی زود بسته می شود .

ممنون از همه


+8500
+19981

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.