طراحی لوگو منحصر به فرد و درج آن بر روی تعدادی تصاویر

تا الان برای این درخواست   16   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و خسته نباشید به مجری های محترم 

من موضوع کاریم فیلم و سریال هستش و اسم کسب و کارم  (رسانه شهر) هستش که آیدی کانالم هم @media_city  هست ،  من لوگوی منحصر به فرد و کاملا مرتبط با اسم کانالم که اگه توجه کنید  از روی ایدی کانالم انتخاب شده است رو میخوام ، لوگو باید کاملا اسم  ( رسانه شهر ) رو نشون بده و کاملا هم خلاقانه باشه و منحصر به فرد . تمامی ویژگی هایی که باید یک لوگو داشته باشه رو باید لوگو ی من هم داشته باشه متخصص ها میدونن ویژگی هایی یک لوگوی واقعی چی هستش .

مهلت ساخت لوگو 1 روز از زمانی  که پیشنهادی رو قبول میکنم اگه زمان زیادی میخواین نگران نباشید بگید تا به توافق برسیم .

مبلغ بعد از تایید آزاد خوهد شد 

قیمت های نجومی ندید 

حالا پیشنهاد بدید که آنلاین و منتظرم 


+8500
+24538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.