برای انجام پروژه های
هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)
بهترین فریلنسر ها را پیدا کنید.

تا کنون هزاران نفر به کمک پارس‌کدرز
انواع پروژه های خود را با موفقیت به انجام رسانده اند.

سفارش پروژه هوش مصنوعی از طریق پارس‌کدرز

سفارش پروژه هوش مصنوعی از طریق پارسکدرز

بیش از ۱۴ سال سابقه درخشان در خدمت‌رسانی، پارسکدرز را به جامع‌ترین و معتبرترین بستر فعالیت فریلنسری در زمینه انجام پروژه‌های مختلف، از جمله پروژه هوش مصنوعی، تبدیل کرده است. ما مفتخریم که توانسته‌ایم رضایت کامل کاربران خود را به دست آوریم. پس مهم نیست که پروژه شما در چه سطحی است یا چه حجمی دارد؛ اگر پروژه‌ای برای انجام دارید، پارسکدرز می تواند انتخاب اول شما باشد.

ما در پارسکدرز اولویت خود را جلب اعتماد کاربران خود می‌دانیم، به گونه ای که امکان فعالیت با آسودگی خاطر فراهم شود. در همین راستا هر کاربر جدید می تواند در پارسکدرز از مزیت ثبت رایگان سفارش بهره‌مند گردد. شما می‌توانید پروژه خود را به صورت رایگان منتشر کنید و پس از بررسی و رضایت از حاصل کار هزینه آن را که پیش تر در سایت گرو گذاشته اید برای مجری آزاد نمایید.

می توان گفت قبل از آغاز کار پارسکدرز، خلاء بزرگی در ارتباط بین متقاضیان و اجراکنندگان در زمینه‌های مختلف وجود داشت. به همین دلیل، پارسکدرز را تاسیس کردیم تا همان پل ارتباطی مطمئن بین تقاضا و اجرا باشد که بازار ایران به آن نیاز داشت.

اکنون نیز افتخار می‌کنیم که چارچوبی را پدید آورده‌ایم که هردو طرف کارفرما و فریلنسر می‌توانند برای دستیابی به اهداف دلخواه خود به آن تکیه کنند. ما فرایندی ساده اما موثر را طراحی کرده‌ایم تا پروژه‌ها در محیطی قابل اطمینان اجرا شوند. این فرآیند شامل 5 مرحله به شرح زیر است:

 • ثبت سفارش توسط کارفرما (کاربران جدید ما از مزیت ثبت سفارش به صورت رایگان بهره‌مند می شوند)
 • نمایش پروژه هوش مصنوعی در سایت و ارسال پیشنهادهای فریلنسرها برای کارفرما
 • گفتگو و توافق طرفین برای انتخاب بهترین پیشنهاد توسط کارفرما
 • گروگذاری وجه پروژه توسط خریدار یا کارفرما جهت انجام سفارش توسط فریلنسر و ارسال نتیجه کار برای کارفرما
 • بررسی نتیجه کار و آزادسازی وجه توسط کارفرما به منظور انتقال به حساب مجری(فریلنسر)

با توجه به مراحل بالا واضح است که در این فرایند کارفرما قادر به نظارت بر کیفیت انجام پروژه هوش مصنوعی است، چون هم در ابتدای کار از طریق مذاکره با مجریان مختلف فریلنسر مناسب پروژه خود را انتخاب می‌کند و هم در پایان کار پس از بررسی و حصول اطمینان از نتیجه هزینه را جهت انتقال به حساب کاربری فریلنسر آزاد می نماید. از سوی دیگر، فریلنسرها و متخصصان فعال در پارسکدرز، خود پیشنهاد قیمت مورد نظر را برای پروژه‌ها ارسال می‌کنند که باعث می شود انگیزه کافی برای انجام باکیفیت سفارش را داشته باشند.

واقعیت این است که تمام سفارش‌ها در پارسکدرز به مناقصه گذاشته می‌شود. گرفتن پروژه هوش مصنوعی نیز به صورت رقابتی است و همین نکته موجب اعمال انصاف در تخمین و پیشنهاد قیمت بر اساس تمام نیازها و شرایط پروژه توسط فریلنسرها، خواهد شد.

لازم است این نکته را نیز اضافه کنیم که کاربران پارسکدرز هیچ گونه نگرانی درباره وجهی که برای انجام پروژه هوش مصنوعی خود در نظر گرفته‌اند، ندارند. ما یک سیستم پیشرفته امانت‌گذاری وجه (گروگذاری وجه) طراحی کرده‌ایم تا اطمینان خاطر کارفرمایان و فریلنسرها نسبت به امور مالی مربوطه تامین شود. این سیستم از هرگونه ضرر مالی احتمالی طرفین جلوگیری خواهد کرد.

ما در پارسکدرز خوشحالیم که به همان پل ارتباطی مطمئن و مورد نیاز جامعه در بین تقاضا و اجرا تبدیل شده‌ایم و اعتماد کارفرمایان و فریلنسرهای بیشماری فراوانی را جلب نموده ایم داریم. شما نیز اگر قصد برون‌سپاری پروژه هوش مصنوعی خود را دارید، پارسکدرز امن‌ترین و بهترین بستری است که می‌توانید جهت انجام فعالیت های خود به آن مراجعه کنید.

مجری‌های پروژه های هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)

هوش مصنوعی (Artificial Intelligence)

لیست پروژه‌های هوش مصنوعی  (Artificial Intelligence)

در پارسکدرز انواع پروژه هوش مصنوعی یا AI توسط فریلنسرها انجام می‌شود و برای اطلاع از گستردگی دامنه پروژه های انجام شده در این حوزه، کافی است به صفحه لیست پروژه هوش مصنوعی مراجعه کنید. در این صفحه با فهرستی طولانی روبه‌رو می‌شوید که شامل چند هزار سفارش است. تعدادی از سفارش‌های این صفحه جدیدند و فریلنسرها می‌توانند پیشنهاد خود را برای دریافت آنها ارسال کنند.

هرکدام از پروژه‌های هوش مصنوعی به مهارت در یک زبان برنامه‌نویسی یا موضوع خاصی نیاز دارند، که نشان می‌دهد متخصصان فعال به عنوان مجری در سایت پارسکدرز، که از سراسر کشور هستند، توانایی انجام هر نوع سفارش در این حوزه را دارند. هر فریلنسر قبل از اقدام برای دریافت پروژه هوش مصنوعی لازم است به صفحه ویژه سفارش برود تا از جزئیات درخواست کارفرما اطلاع یابد و در صورت تمایل پیشنهاد خود را ارسال نماید. در این صفحه توضیحات کامل و متفاوتی ارائه شده‌اند که عبارتند از «شرح پروژه» و «سایر جزئیات».

در بخش شرح پروژه، کارفرما توضیحات لازم را درباره پروژه خود ارائه می‌دهد تا فریلنسرهای علاقه‌مند از نیازها و شرایط انجام سفارش به خوبی اطلاع یابند. در ردیف سایر جزئیات نیز فریلنسرها به اطلاعات تکمیلی درباره پروژه و خریدار یا کارفرمای آن دسترسی خواهند داشت تا با آگاهی بیشتری درباره ارسال پیشنهاد قیمت تصمیم‌گیری کنند.

در اینجا لازم است دو توصیه را مطرح کنیم که یکی مربوط به کارفرمایان و دیگری مربوط فریلنسرها است. به کارفرمایان گرامی توصیه می کنیم که در تشریح شرایط و نیازهای پروژه دقت کافی را داشته باشند. لازم است فریلنسر پروژه شما را به خوبی بشناسد تا بتواند برای دریافت و کمک به انجام آن اقدام کند.

از سوی دیگر، به فریلنسرها توصیه می‌شود که تنها در حالتی برای گرفتن پروژه هوش مصنوعی خاصی اقدام نمایند که مهارت کافی را برای انجام آن داشته باشند. حق‌الزحمه هر سفارش تنها در حالتی توسط کارفرما به حساب فریلنسر منتقل می‌شود که پروژه با موفقیت انجام شده باشد.

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های هوش مصنوعی از طریق پارس‌کدرز

مهارت‌های لازم برای انجام پروژه‌های هوش مصنوعی

جای تعجب نیست که هوش مصنوعی به یکی از تخصص های به شدت مورد نیاز در جهان فناوری تبدیل شده است. این علم تقریباً بر تمام حوزه‌ها، از خودرو تا تولید و از پزشکی تا امنیت سایبری و غیره را تحت تاثیر قرار داده است. نفوذ و کاربرد گسترده این دانش در عرصه های دیگر ، موجب شده است تا هر فریلنسر به عنوان یک کارشناس متخصص هوش مصنوعی، به ارتقا مهارت‌های مختلفی نیاز داشته باشید. در این بخش برخی از این مهارت‌ها را، که از نظر پارسکدرز برای هر متخصص این حوزه ضروری هستند، با شما در میان می‌گذاریم.

زبان‌های برنامه‌نویسی
برای انجام پروژه هوش مصنوعی به دانش و مهارت در زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی نیاز پیدا خواهید کرد. برای مثال می‌توانیم به پایتون، C#، جاوا اسکریپت، جاوا، C++، Julia، Shell، R، TypeScript و Scala اشاره کنیم.

دانش ریاضی
متخصصان هوش مصنوعی در موارد زیادی با الگوریتم‌ها و ریاضی کاربردی سروکار دارند. به همین دلیل شما باید در کنار مهارت های تحلیلی و حل مسئله قوی، دانش ریاضی داشته باشید تا بتوانید به طور موثری مسائل هوش مصنوعی را حل کنید. بنابراین، باید بر حوزه‌هایی مانند جبر خطی، آمار، احتمال، گراف و تکنیک های بهینه سازی مسلط باشید.

یادگیری ماشین (Machine Learning)
یادگیری ماشین (ML) یکی از زیرمجموعه‌های هوش مصنوعی است که به مطالعه الگوریتم های مبتنی بر کامپیوتر، که با استفاده از داده ها قادر به یادگیری و بهبود خود هستند، می پردازد.  الگوریتم های ML مدل هایی را بر اساس نمونه داده خاصی، به نام داده های آموزشی، برای تصمیم گیری و پیش بینی ها ایجاد می کنند. از آنجایی که هوش مصنوعی به رایانه یا سیستم امکان رفتار هوشمندانه را می دهد، دانش یادگیری ماشین یا ML با برخورداری از کاربردهای مختلفی از جمله فیلتر ایمیل، پزشکی، تشخیص گفتار و غیره در هوش مصنوعی مورد نیاز است.

یادگیری عمیق (Deep Learning)
یادگیری عمیق شاخه ای از یادگیری ماشین و علم داده است که نحوه دستیابی انسان به انواع دانش را تقلید می کند. یادگیری عمیق کاربرد وسیعی در حوزه‌های مختلف مانند تشخیص چهره، تشخیص گفتار، دستیاران مجازی و غیره دارد و برای فعالیت در این زمینه به مهارت‌های خاص آن نیاز پیدا خواهید کرد.

معماری شبکه‌های عصبی (Neural Network Architecture)
بخشی از یادگیری عمیق با الهام از ساختار مغز انسان است به گونه ای که شبکه پیچیده ای از نورون های مصنوعی برای پردازش چندین ورودی برای تولید یک خروجی توسعه یافته اند. از جمله کاربردهای آن می‌توانیم به بازاریابی، پزشکی، تشخیص گفتار، کنترل خودرو و غیره اشاره کنیم.

تکنیک‌های پردازش سیگنال
برای دریافت برخی پروژه‌های هوش مصنوعی باید مهارت‌های حل مسئله به کمک تکنیک‌های پردازش سیگنال را داشته باشید. این مهارت ها ممکن است شامل تجزیه و تحلیل فرکانس زمانی، پیچیدگی، تحلیل فوریه (Fourier Analysis) و سایر مفاهیم هوش مصنوعی باشد.

تحلیل خوشه‌ای (Cluster Analysis)
این حوزه شامل تکنیک‌های خوشه‌بندی و گروه‌بندی اشیا می‌شود. این کار به گونه ای انجام می شود که اشیاء در یک گروه شباهت بیشتری به یکدیگر داشته باشند. خوشه بندی در برنامه هایی مانند تشخیص الگو، بازیابی اطلاعات، تجزیه و تحلیل تصویر، توسعه نرم افزار، تشخیص ناهنجاری، پردازش زبان طبیعی و غیره کاربرد دارد.

علاوه بر موارد بالا، که هرکدام یک دانش تخصصی تلقی شده و  نیازمند مهارت‌های خاص خود هستند نیز هست، لازم است مهارت‌های دیگری نیز داشته باشید تا بتوانید انواع پروژه هوش مصنوعی را انجام دهید. برای مثال، می‌توانیم به مهارت‌های ارتباطی، تصمیم‌گیری، تفکر تحلیلی و خلاقیت و … اشاره کنیم.

پارسکدرز مفتخر است که با بسیاری از متخصصان هوش مصنوعی از سراسر کشور این بستر را برای فعالیت آزادکاری یا فریلنسری خود انتخاب نموده اند. بنابراین، اگر مهارت‌های لازم را دارید و قصد دارید از طریق دریافت پروژه هوش مصنوعی کسب درآمد کنید، فعالیت در پارسکدرز تجربه‌ای ماندگار و طولانی مدت برای شما خواهد بود.

انجام پروژه هوش مصنوعی از طریق پارس‌کدرز توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارس‌کدرز

انجام پروژه هوش مصنوعی توسط فریلنسرها به صورت دورکاری در پارسکدرز

در پارسکدرز هرگونه سفارش پروژه هوش مصنوعی با استفاده از روش فریلنسری انجام می‌پذیرد. واقعیت این است که پیشرفت تکنولوژی و گسترش دسترسی به اینترنت، فرایند انجام امور در کسب و کارهای مختلف را دگرگون کرده است و منجر به ظهور امکانات و قابلیت های جدیدی جهت برون سپاری پروژه ها و یا انجام کار به صورت دورکاری شده است. پارسکدرز در این راستا، بستری را فراهم آورده است که از یک سو فریلنسرها جهت کسب درآمد از طریق دورکاری و از سوی دیگر صاحبان کسب و کار از طریق برون سپاری پروژه های خود، از مزایای آن به طور کامل بهره‌مند خواهند شد. از جمله منافع حاصل از برون سپاری برای کارفرمایان می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • در هزینه‌های انجام پروژه هوش مصنوعی شما صرفه‌جویی می شود، از طرف دیگر نیازی به هدر دادن زمان خود در ترافیک شهری ندارید.
 • به متخصصان سراسر کشور دسترسی خواهید داشت.
 • با قیمتی مقطوع روبرو نخواهید شد و سفارش خود را در بین تعداد زیادی فریلنسر متخصص به مناقصه خواهید گذاشت.
 • نتیجه پروژه خود را در مهلت مقرر و دلخواه خود تحویل خواهید گرفت
 • و غیره.

از سوی دیگر، برخی از منافع حاصل از دورکاری برای کاربران فریلنسردر پارسکدرز عبارتند از :

 • الزامی جهت حضور فیزیکی در محیط کار ندارید.
 • بر اساس زمان و توانایی خود، می‌توانید به صورت همزمان برای دریافت چند پروژه اقدام کنید.
 • قیمت نهایی انجام پروژه‌ها را خود و از طریق مذاکره با کارفرما تعیین می‌کنید.
 • مهم نیست در چه ساعاتی از شبانه‌روز کار می‌کنید، تصمیم‌گیرنده خود شما هستید.
 • و غیره

پارسکدرز با سابقه حدودا ۱۴ ساله، به نامی آشنا و مورد اعتماد برای تعداد قابل توجهی از کارفرمایان و فریلنسرها تبدیل شده است. به خود می بالیم که انتخاب اول تمام افراد و شرکت‌هایی هستیم که تمایل دارند پروژه هوش مصنوعی خود را برون‌سپاری کنند. شما نیز می توانید با آغاز فعالیت خود در بستر فراهم شده، از مزیت های مختلفی بهره مند شوید.

هزینه انجام پروژه هوش مصنوعی از طریق پارس‌کدرز به صورت فریلنسری

هزینه انجام پروژه هوش مصنوعی به صورت فریلنسری

از آنجا که تخمین اولیه و ارسال پیشنهاد هزینه انجام پروژه هوش مصنوعی به صورت رقابتی توسط خود متخصصان و فریلنسرها صورت می‌گیرد، می توان اطمینان داشت که در قیمت‌گذاری‌ها رعایت انصاف مد نظر قرار می گیرد. از سوی دیگر، این خود کارفرما است که پس از مذاکره با فریلنسرهای مختلف تصمیم‌ نهایی را در خصوص پذیرش مناسب ترین پیشنهاد اتخاذ خواهد نمود.

البته توجه کنید که شاید قیمت پیشنهادی فریلنسرها برای پروژه هوش مصنوعی بالاتر از محدوده مورد نظر کارفرما باشد، چون احتمال اینکه کارفرما از هزینه انجام سفارش‌ها اطلاع کامل و بروزی نداشته باشد، وجود دارد. از طرفی ممکن است به دلیل وجود نواقص یا ابهاماتی در شرح پروژه، مجری نتوانند ارزیابی دقیقی از حجم کار مورد نیاز و هزینه آن داشته باشند. از آنجا که در پارسکدرز تصمیم نهایی از طریق تعامل بین کارفرما و اجراکننده گرفته خواهد شد، نگرانی از این بابت نیز برای طرفین وجود نخواهد داشت.


نیاز به مجری در زمینه های تخصصی دیگر دارید؟