امروز 16 آذر 1402

خلاصه ای از توانمندی ها:

 1. بیش از 14 سال سابقه انجام امور پژوهشی و مقاله و پایان نامه در رشته های مختلف
 2. تسلط کامل به برنامه نویسی و تحلیل و طراحی نرم افزار.
 3. مشاوره در نگارش پایان نامه کارشناسی و ارشد و تز دکترا به صورت حرفه ای.
 4. نویسنده و مولف کتاب و ویرایش و مقاله نویسی حرفه ای.
 5. برگزیده کشوری در مسابقات سراسری مقاله نویسی و چاپ مقاله منتخب در کتاب سال.
 6. ترجمه و ویراستاری کتابی نفیس در حدود 350 صفحه ای .
 7. مدرس دروس مقاطع مختلف تحصیلی و دانشگاه به ویژه ریاضی و دروس رشته کامپیوتر.
 8. مسلط به پایگاه داده    sql server و  محیط برنامه نویسی دات نت  و زبانهای سی شارپ و ویژوال بیسیک و سی و html وcss و ... 
 9. تسلط بر کلیه مباحث مهندسی نرم افزار.
 10. تسلط بر بسیاری از نرم افزارهای پژوهشی و داده کاوی مانند وکا و MAXQDA و ..

شرایط و ضوابط همکاری:

هیچ یک از پروژه های من در پارسکدرز برون سپاری نمی شود و توسط شخص ثالث انجام نمی گیرد و مجری خودم هستم. بدلیل تنوع حوزه های تخصصی فعالیت من، لازم است کلیه جوانب پیش از شروع به همکاری به استحضار خریدار محترم برسد، تا از هرگونه سوء تفاهم و مشکلات احتمالی جلوگیری گردد. بنابراین لطفا با دقت مطالعه فرمایید و فقط در صورت مورد تایید بودن، اقدام به شروع همکاری نمایید.

نگارش متون بدون هیچ گونه کپی برداری و کاملا یونیک می باشد، بنابراین توقع جمع آوری متون و سرهم بندی مطالب را نداشته باشید، سورس اصلی تمامی پروژه های تحقیقاتی متون انگلیسی مقالات و کتب علمی است و هیچ گونه پلاجیاریزمی در متون وجود نخواهد داشت.

اعلام قیمت و زمان تنها برمبنای درخواست متنی پروژه در صفحه اصلی پروژه و نیز توضیحات ارائه شده خریدار در متن گفت و گو، انجام می شود، هرگونه ویس به دلیل ابهامات، کیفیت صدای پایین، نوع گفتار و... غیرقابل استناد و بررسی می باشد، بنابراین ملاک اجرای پروژه ها صرفاً متن ارسالی پیش از شروع کار می باشد.

موارد عمومی که بدون معطلی منجر به قراردادن کاربر در بلاک لیست می شود:

1- استفاده از لغاتی مثل فضایی، نجومی و... یا الفاظ دیگر که در راستای پایین آوردن سطح فعالیت علمی استفاده می شود

2- عدم آزادسازی به موقع طبق مفاد قرارداد (حتی در صورت داشتن تجربه چندین پروژه موفق با یک کاربر)

3- عدم استفاده از الفاظ مناسب در گفت و گو و لحن تمسخرآمیز

4- استفاده از الفاظ تهدیدآمیز و توهین آمیز (مورد اخیر باتوجه به شدت بکارگیری، از طریق مقامات قضایی مورد پیگیری قرار می گیرد)

5- محرز شدن آیدی خریدار به عنوان شخص واسطه (به هیچ وجه کار علمی را با دلالی آلوده نمی کنم و با افراد واسطه هیچ گونه فعالیتی نخواهم کرد).

6- توقع اجرای رایگان مواردی که نیازمند پرداخت هزینه است و همچنین موارد خارج از توافقات اولیه که پیش از شروع به اطلاع خریدار می رسد. خریدار موظف است کلیه خواسته های پروژه را پیش از شروع کار به اطلاع مجری برساند و در صورتی که در حین اجرای کار درخواستی منجر به اختلال در روند پروژه و تغییر موارد اجرا شده و توافقات اولیه گردد، این حق بر من وجود دارد که در صورت نیاز مبلغ پروژه را تغییر دهم و در صورت مشاهده رفتار نامناسب از طرف خریدار، از اجرای ادامه پروژه صرفنظر نموده و مبلغ موارد انجام شده را دریافت نمایم. اعلام درخواست دقیق پروژه در ابتدای کار منجر به تسریع اجرای کار شما و ارائه بهترین کیفیت ممکن می گردد، بنابراین لطفا در این خصوص سهل انگاری نکنید)؛ ارسال ویس های طولانی مربوط به جلسات، منجر به اتلاف وقت زیاد از من می شود، لطفا نکات خود را به صورت فایل متنی pdf مرتب و خوانا ارسال نمایید.

7-ارسال پیامک های متعدد، درخواست شماره تماس (لطفا از ارسال پیام فوری برای پروژه ای که تازه ثبت نموده اید، خودداری نمایید؛ این ویژگی فقط برای پروژه های در حال اجرا و در موارد بسیار ضروری است، نه در هر ساعتی از شبانه روز و به طور مکرر!)

8- سایر موارد خلاف قوانین پارسکدرز و قانون تجارت الکترونیک

مفاد مندرج در بندهای ذیل به منزله توافق و امضای قرارداد همکاری است و هرگونه عدول از آن موجب فسخ قرارداد می گردد. همچنین، عدم رعایت هریک از مفاد فوق؛ علاوه بر قرارگیری کاربر در بلاک لیست منجر به اقدامات قضایی و پیگیری قانونی نیز خواهد شد. باتوجه به اینکه مفاد ذیل به مرور زمان بروز رسانی می شود، حتما در ابتدای پروژه خود، از متن قرارداد فی مابین، نسخه ای ذخیره نمایید.

 • راهنمای همکاری

الف- شروط قرارداد طرفین

 راهنمای پرداخت

آزادسازی وجه 24 ساعت پس از ارسال پروژه و نهایتا تا 72 ساعت پس از ارسال فایل طبق قوانین سایت، در تمامی پروژه هاست. بنابراین لطفا به این مسئله توجه داشته باشید و از گرو ماندن وجه پروژه به هر دلیلی بیشتر از این زمان خودداری کنید. چنانچه تمایل ندارید وجه را به صورت فوق آزاد نمایید، لطفا تقاضای همکاری نکنید، چرا که یکی از شروط مهم قرارداد همین می باشد.

راهنمای اجرای پروژه های مرحله ای

هر پارت از پروژه های مرحله ای، نیازمند دریافت تاییدیه است. هرگونه اصلاحاتی تا زمانی که وارد فاز بعدی پروژه نشده ام قابل اجراست و پس از آن امکان اعمال تغییر وجود نخواهد داشت، بنابراین حتما به این مسئله توجه داشته باشید و با دقت کافی فایل را بررسی نمایید. تنها پس از اینکه از صحت مطالب و مورد تایید بودن آن اطمینان حاصل شد، اقدام به گروگذاری و اعلام آمادگی برای شروع مرحله بعد نمایید.

راهنمای آزادسازی پروژه های مرحله ای

در پروژه های چند مرحله ای، هزینه مربوط به هر فاز به طور جداگانه دریافت می شود. مبلغ تقسیط در شروع کار برای هر پارت توافق می شود و هزینه دریافت شده کاملا مربوط به پارت تحویل داده شده است. هیچ هزینه ای برای کار تایید نشده در حق من قابل دریافت نمی باشد و گروگذاری پارت بعدی در هر پروژه توسط شما به معنی مورد تایید بودن مرحله قبل می باشد. ملاک تایید من در پروژه های مرحله ای، گروگذاری پارت بعدی توسط شماست و لازم است آزادسازی مرحله ای نیز طبق پروژه های یک مرحله ای به صورتی که در بندهای فوق اعلام شد انجام شود. ذکر بهانه یا موکول کردن دریافت تاییدیه مراحل تحویل داده شده به آینده، مورد تایید من نمی باشد (آزادسازی هر مرحله پس از ارسال همان مرحله و نهایتا تا 72 ساعت پس از ارسال فایل مرحله مورد نظر ).

راهنمای ویرایش

امکان ادیت کار شما پس از بررسی در هر زمانی وجود دارد. تنها لازم است فایل را از کلیه جوانب بررسی کرده و با درج کامنتهای مورد نظر روی فایل، آن را برای من ارسال نمایید تا مطالعه کنم.

راهنمای ضمانت

امکان پذیرش پروژه با شرایط گروگذاری ضمانت تخصص مجری وجود ندارد. چنانچه مایل به حذف ضمانت نیستید، از دعوت من به پروژه خودداری نمایید.

راهنمای پشتیبانی و آموزش

ارائه توضیحات مربوط به شبیه سازی، دیتاست، و سایر موارد در پروژه های پایان نامه مربوط به فصل 4 بوده، و در راستای اجرای این فصل انجام می شود. در خصوص شبیه سازی؛ آموزش ارائه نمی شود بلکه ویدئو از کدینگ و ارائه ران از سیمولیشن جزء فصل 4 بوده و در پایان اجرای این فصل به دانشجویان محترم ارسال می گردد. در مواردی که نیاز به آموزش باشد، در پروژه جداگانه و با هماهنگی، اطلاع دهید تا بررسی کنم.

راهنمای قیمت گذاری و تقسیط

پروژه های پایان نامه حداکثر در 4 مرحله قابل اجراست که در برخی موارد فصل اول تا سوم معادل با 50 درصد پروژه و در مواردی دیگر معادل با 75 درصد پروژه خواهد بود. تصمیم گیری در خصوص نحوه تقسیط پروژه ها در ابتدای هر کار اعلام می شود و فصول تحویلی برهمین مبنا خواهند بود.

راهنمای زمان تحویل

در مواردی ممکن است بسته به شرایط خاصی در پروژه ها نیاز به افزایش زمان داشته باشم، بنابراین در صورتی که می خواهید پروژه را در دقیقاً در یک روز مشخص و بدون هیچگونه افزایش زمان انجام دهید، لطفا از برون سپاری آن به بنده خودداری نمایید.

راهنمای زمان رزرو

لطفاً به رزرو زمانی 7-10 روز توجه کنید؛ امکان پذیرش پروژه فورس وجود ندارد. در مواردی ممکن است پروژه ای باتوجه به بازه زمانی پذیرش، سریع تر از موعد تحویل داده شود؛ اما این مسئله در موارد دیگر ممکن است برعکس باشد. به عنوان مثال: ممکن است مدت زمان اجرای پروژه ای، 2 روز باشد، اما باتوجه به ترافیک کاری می بایست رزرو زمانی نیز به زمان اجرای پروژه اضافه و در مجموع 12 روز ثبت گردد.

راهنمای لغو پروژه

1- لغو توسط مجری

در هیچ پروژه ای بدلیل شخصی از ادامه همکاری انصراف نمی زنم و دانشجو را در نیمه راه رها نمی کنم، اما این غیرقابل تضمین است و در موارد معدودی ممکن است حسب اتفاق و روزگار حوادثی ایجاد شود که از دست من انسان کاری بر نیاید، در این صورت، باتوجه به اینکه هر پروژه ای به صورت مرحله ای و فازبندی مورد تایید قرار میگیرد و تا زمانی که تایید نشود، فاز بعدی قابل انجام نخواهد بود؛ لذا خریدار محترم توافق نموده است که هزینه مراحل تحویل داده شده را پرداخت نمایید و در صورت گروگذاری مرحله بعد و عدم دریافت آن مرحله، میتواند وجه خود را از پارسکدرز برداشت نموده و حق مالی برای من ایجاد نخواهد شد.

2- لغو توسط خریدار

در مواردی که به دلایل اخلاقی و یا درخواست لغو از طرف خریدار، پروژه در نیمه راه ناتمام بماند، این حق بر من وجود دارد که بدون درج هیچ گونه تاثیر در رزومه اعم از کامنت منفی، مهر داوری، نزول رتبه، اعمال محدودیت در فعالیت فریلنسری و مواردی از این دست که پارسکدرز می تواند برای مجری اعمال نماید، با درخواست لغو موافقت کنم.  

3- لغو توسط پارسکدرز

در مواردی که خریدار پس از سپری شدن مدت زمان قابل توجهی، هیچ گونه پاسخی نمی دهد و نسبت به گروگذاری ادامه پروژه، آزادسازی پارت های تحویل داده شده، اعلام تایید محتوای دریافتی و... نظری نمی دهد، پارسکدرز میتواند وجه گروگذاری شده را به حساب من واریز نماید و هیچ گونه تاثیر منفی در رزومه من اعمال نکند و خریدار به موجب عدم پاسخگویی دیگر حقی برای اعتراض نخواهد داشت.

توجه: مفاد درج شده به منزله قرارداد رسمی و حقوقی تلقی می گردد و همگی طرفین، خریدار، مجری و پارسکدرز، با استناد به توافق انجام شده، تا انتهای پروژه ملزم به رعایت شروط خواهند بود.

 • راهنمای پروژه:

ب- شروط همکاری و راهنمای علمی، فنی و تحقیقاتی

راهنمای پروژه های تحقیقاتی

کلیه پروژه های تحقیقاتی با سایتیشن بسیار بالا و صرفاً از مقالات و کتب انگلیسی بدون هیچ گونه پلاجیاریزمی نوشته میشود، بنابراین هزینه مربوط به پروژه های لیترچر ریویو نسبت به سایر مجریان بالاتر بوده و قطعاً کیفیت کار مهمترین مسئله برای من است.

راهنمای ثبت پروژه

پروژه بدون ذکر توضیحات دقیق، قابل بررسی نخواهد بود. لطفا همه جزئیات را در پروژه قید نمایید. این کار باعث تسریع بررسی و پاسخگویی هرچه سریع تر به شما می شود. از مواردی مثل موضوع ندارم، هیچ جزئیاتی نمی دانم و... که باعث ابهام می گردد خودداری نمایید، لازم است بکگراند اولیه را خودتان ارائه کنید و در ادامه با راهنمایی هایی که به شما ارائه میکنم، مسیر دقیق و روشنی پیش از شروع کار داشته باشید و سپس اقدام به گروگذاری کنید.

راهنمای پاسخگویی

بدلیل مشغله کاری امکان آنلاین شدن در تمامی ساعات را ندارم، لطفا برای دریافت پاسخ صبور باشید، به ترتیب به همه پیامها پاسخ می دهم. از ارسال پیام های مکرر و پیام فوری خودداری نمایید.

راهنمای پیشنهاد موضوع

ارائه موضوع و ایده تحقیقاتی، پس از ذکر دقیق جزئیات شامل متغیرها، کیوردها و متدولوژی میسر خواهد بود. در صورتی که بدون ذکر این موارد درخواست سابجکت نمایید امکان ریجکت آن بالا می رود و در این صورت عواقب مربوطه به عهده بنده نمی باشد، چرا که برای ارائه موضوع و ایده زمان زیادی صرف میکنم و موردی به صورت رایگان نخواهد بود. در زمینه درخواست موضوع برای تز ارشد یا رساله دکتری، حتما ضمن در نظر گرفتن علایق خود، اسکالر استادتان را نیز بررسی نمایید تا در همان حوزه طرح موضوع کنم.

راهنمای تکمیل بخشی از کار

در مواردی که لازم است بخشی از یک پروژه نیمه کاره، توسط بنده ادامه یابد، حتما ضمن ذکر توضیحات کامل، فایل های مرتبط را نیز ارسال نمایید تا از اتلاف زمان و تقاضای بررسی در چند مرحله جلوگیری شود.

راهنمای پاسخگویی سریع

در هر پروژه ای که ثبت میکنید، لطفا تمامی توضیحات و فایلها را پیوست نمایید. درخواست های منقطع و به مرور زمان باعث نادیده گرفتن پروژه شما و غیرقابل بررسی شدن آن می شود. ابهام و کلی گویی هیچ کمکی نمی کند و بنابراین نمی توانم به شما راهنمایی لازم را ارائه دهم. شما برای پروژه خود هزینه و زمان صرف میکنید، بنابراین درخواست خود را کاملا واضح مطرح کنید، هرگونه ابهامی وجود داشته باشد به شما توضیح میدهم که چطور موارد لازم را به من ارائه کنید، بنابراین در ابتدای کار دقت کافی داشته باشید تا در نهایت کاری که تحویل می گیرید بهترین کیفیت مورد نظرتان را داشته باشد.

راهنمای پروژه های ترجمه

ترجمه فایلهای تخصصی به صورت دقیقی اجرا می شود و درخواست بازنویسی نیازمند پرداخت هزینه مربوطه می باشد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راهنمای اخلاقی

اولین پیام بی ادبانه، دور از شأن و نامربوط هر کاربر= آخرین پیام و بلاک دائمی

در صورت مشاهده مورد فوق حتی در پروژه های در حال اجرا= بلاک کاربر، درخواست داوری و لغو پروژه به صورت فوری

توجه: به هیچ وجه امکان بازگشت وجود ندارد، پس لطفا پیش از بیان جملات، فکر کنید.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

راهنمای عمومی

در مواردی که مغایر با قوانین سایت باشد؛ به هیچ وجه همکاری نخواهم کرد. حتما پیش از برون سپاری کار صفحه قوانین پارسکدرز را بررسی فرمایید.

هزینه مشاوره بسته به نوع پروژه متغیر است و پس از بررسی و هماهنگی اعلام میکنم.

فعالیت به عنوان مجری

در حال بارگذاری ...

1,000,000 تومان

به پاس حسن انجام کار، توسط خریدار پاداش به مجری پرداخت شده است.

پاداش

" پاداش "

1,000,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه خصوصی "

7,500,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه خصوصی "

7,500,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه و تحقیق... "

3,000,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه و تحقیق... "

3,000,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه خصوصی "

4,000,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه خصوصی "

4,000,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه خصوصی "

4,000,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه خصوصی "

4,000,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه خصوصی "

3,500,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه خصوصی "

3,500,000 تومان


کارفرما پروژه را پذیرش کرده اما هیچ نظری برای مجری ارسال نکرده است.

برای " پروژه معماری نرم افزار با یوزکیس و نمودارهای کلاس و اکتیویتی "

2,000,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه خصوصی "

4,000,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه خصوصی "

4,000,000 تومان


بدون امتیاز .

برای " پروژه خصوصی "

12,000,000 تومان

پروژه در حال انجام است و هنوز هیچ نظری برای آن ثبت نشده است.

برای " پروژه خصوصی "

12,000,000 توماندر حال بارگذاری ...

فعالیت به عنوان خریدار

در حال بارگذاری ...

بدون امتیاز .

مجری هیچ نظری برای این پروژه ثبت نکرده است.


پاداش

به پاس حسن انجام کار، توسط خریدار پاداش به مجری پرداخت شده است.


پاداش

به پاس حسن انجام کار، توسط خریدار پاداش به مجری پرداخت شده است.


دو سال پیش .

جزییات امتیاز دریافتی خریدار

(رای توسط hosseinbio )

میانگین امتیاز خریدار:     10.00 از ۱۰

شفافیت خواسته‌ها
10
تعامل کارفرما با شما
10
پرداخت به موقع
10
در دسترس بودن
10
میزان همکاری
10

جزییات امتیاز دریافتی خریدار

برای " پروژه خصوصی "

(رای توسط hosseinbio )

میانگین امتیاز خریدار:     10.00 از ۱۰

شفافیت خواسته‌ها
10
تعامل کارفرما با شما
10
پرداخت به موقع
10
در دسترس بودن
10
میزان همکاری
10

ویراستاری مقاله با گرامرلی و با بازخوانی جزئی انجام و تحویل داده شد.


jd jd

چهار سال پیش .

جزییات امتیاز دریافتی خریدار

(رای توسط jd )

میانگین امتیاز خریدار:     10.00 از ۱۰

شفافیت خواسته‌ها
10
تعامل کارفرما با شما
10
پرداخت به موقع
10
در دسترس بودن
10
میزان همکاری
10

جزییات امتیاز دریافتی خریدار

برای " به دست آوردن جواب بهینه و ... "

(رای توسط jd )

میانگین امتیاز خریدار:     10.00 از ۱۰

شفافیت خواسته‌ها
10
تعامل کارفرما با شما
10
پرداخت به موقع
10
در دسترس بودن
10
میزان همکاری
10

همکاری بسیار عالی ، به امید همکاری بیشتر


در حال بارگذاری ...